Ana Sayfa / DİYET / 1 AYDA 6 KİLO ZAYIFLATAN KARBONATLI SU KÜRÜ

1 AYDA 6 KİLO ZAYIFLATAN KARBONATLI SU KÜRÜ

1 ayda 6 kilo zayıflatan karbonatlı su kürü ile siz de kilolarınızdan kurtulabileceksiniz. Metabolizmanızı hızlandıran bu yöntem sayesinde sağlıklı ve hızlı biçimde zayıflayacaksınız. Karbonatlı su kürünü uygulayarak zayıflamak sandığınızdan daha kolay.

Karbonatlı Su ile Ayda 6 Kilo Vermek için Malzemeler:

3 litre içme suyu
2 tatlı kaşığı karbonat

Karbonatlı Su ile Ayda 6 Kilo Zayıflamak

Karbonatlı su ile zayıflamak için öncelikle 1,5 litre suyun içine 1 tatlı kaşığı kadar karbonatı ekleyip karıştırın. Karbonat iyice eridiğinde yemeklerden 30 dakika kadar önce bu suyu için. Günde 3 litre kadar içmeniz gerekmektedir.

Hazırladığınız bu karbonatlı su kürü ile 1 ayda 6 kilo zayıflamak için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi, yemek yerken herhangi bir içecek içmemenizdir.

 

Karbonatlı su kürünü tüketerek vücudunuzda oluşan ödem ve şişkinliği de azaltmış olacaksınız. Bununla birlikte vücudunuzun asit dengesini de sağlayabilirsiniz. Bu kür asit azaltan etkiye sahiptir. Karbonatlı su kürü ile gerçekten zayıflamak için öncelikle kilo aldıran besinleri hayatınızdan çıkarmalısınız. Porsiyonlarınızı da küçültüp, sağlıklı yemekler tüketmeye özen göstermeniz gerekmektedir.

GÖBEK ERİTEN ÇOK ÖZEL ÇAY TARİFİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir