2016 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

2016 örgü yelek modelleri konum ile sizlere birbirinden farklı örnekler ile hazırlanan bayan yelek modellerini anlatacağım. Kışın ya da sonbahar mevsiminde bayanların sıcak kalmasını sağlayan bu hoş giyim ürünleri mevsime göre farklı kalınlıklarda hazırlanabiliyor. Bugün sizler için 2016 yılının en beğenilen bayan yelek modellerinden bahsedeceğim.

Bayan örgü yelek modellerine genel olarak  göz attığımızda farklı iki şekilde karşımıza çıkıyor. Tığ işi hazırlanan bayan yelek modelleri, mevsimlik hazırlanan, daha zarif ve ince görünümlü modeller. Benim daha çok sonbahar aylarında tercih ettiğim bu örgü yeleklerde tek parça halinde örülen modeller olduğu gibi, motifler halinde hazırlanan modeller de mevcut. Ben tığ işi yelek modellerinde motifli örneklerin kullanılmasını tercih ediyorum.

Bayan örgü yelek modellerinin ikinci hazırlanış şekli ise şiş ile örülen modeller. Şiş ile örülen bayan örgü yelek modelleri, benim kışın daha çok kullandığım giyim ürünleridir. Bu sene şiş ile örülen bayan yelek modellerinde saç örgüsü ve ajur örneklerini sıkça gördüm. Bunun yanında haraşo, lastik ya da pirinç olarak hazırlanan yeleklerin üzerine tığ ya da iğne ile işlenen desenlerin yer aldığı örnekler de senenin en fazla tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Bayan örgü yelek modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizlerle bazı yelek modelleri paylaşıyorum. Yaptığım araştırmalar sonucunda elde ettiğim bu yelek modelleri umarım sizin de hoşunuza gider. Keyifli günler.

2016 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ


ŞİŞ İŞİ BAYAN YELEK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir