Renkli Tığ İşi Battaniye

2016 Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri

Bebek battaniyeleri, miniklerin soğuktan korunmaları için annelerinin en fazla ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Mevsimlik ve kışlık olarak hazırlanabilen bu battaniyeler, tığ ve şiş ile hazırlanabiliyor. Biz bugün marifetli anneler için tığ işi bebek battaniye modelleri konusunu işledik. Kısa bilgilerin ardından 2016 tığ işi bebek battaniye modelleri resim galerisini inceleyip siz de isterseniz bu hoş modellerden hazırlayabilirsiniz.

Tığ işi bebek battaniyesi modellerine genel olarak baktığımızda ilkbahar ya da sonbahar mevsiminde daha fazla tercih edildiklerini görüyoruz. Şiş ile örülen modellere göre daha ince ve zarif bir görüntüsü olan bu battaniyeler, değişik renk ve örneklerde hazırlanabiliyor. Genel olarak sık iğne, trabzan ve zincirler ile hazırlanan tığ işi bebek battaniyeleri, farklı motiflere sahip özel figürler ile de süslenip daha hoş bir tasarım hazırlanabilir. Düz trabzanlar ya da kareler ile hazırlanan tığ işi bebek battaniyelerinin üzerine işlenen desen, pul, boncuk ya da kurdele detayları, ürünlerin daha özgün ve hoş bir havasının olmasını sağlıyor. Siz de kendi bebeğiniz ya da sevdiklerinizin minik bebekleri için özel bir battaniye hazırlamak istiyorsanız bu tür detayları kullanabilir, daha hoş ve kendinize özgü bir tarz yaratabilirsiniz. Kız bebekler için kurdele ve pul aksesuarlarını kullanabileceğiniz gibi erkek bebekler için de boncuk ve düğme detaylarını kullanabilirsiniz.

Tığ işi battaniye modelleri hakkında verdiğimiz kısa bilgilerin ardından resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

2016 Tığ İşi Bebek Battaniye Modelleri


BEBEK BATTANİYESİ MODELİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir