2017 HAVLU KENARI MODELLERİ

2017 havlu kenarı modelleri, oldukça modern ve dikkat çekici tasarımlara sahiptir. Havlu kenarları son zamanlarda yeniden popüler olmaya başladı. Modern iplikler ile üretilen danteller, tasarımlar havlu kenarlarının dikkat çekiciliğini arttırmaktadır. Çeyiz hazırlıklarının olmazsa olmaz parçalarından havlu kenarları 2017 yılına ait tasarımlarıyla çeyizlere şıklık katıyor.

Havlu kenarları, iğne oyası veya tığ ile tasarlanmaktadır. Ayrıca, kurdeleler ile oluşturulan havlu kenarı tasarımları da oldukça fazla beğeniliyor. Havlu kenarları üzerine işlenen kurdeleler ile şık birer tasarım oluşturuluyor. Havlu kenarı modelleri arasından en dikkat çekici tasarımları sizler için paylaşmak istedim. Bu modeller arasından kendiniz için en uygun fikirleri edinebilirsiniz. Çeyizinize renk katmak için havlu kenarı modellerinden hazırlanızı öneriyorum. Misafir için kullanılabilecek olan havlulara işlenecek danteller ve tasarımlar ile oldukça hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Havlu kenarları, aynı zamanda çok hoş birer hediyelik olarak kullanılabilir.

2017 Havlu Kenarı Modelleri


KURDELE NAKIŞLI HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir