2017 İÇİN MODERN ÖRGÜ KAZAK MODELLERİ

2017 için modern örgü kazak modelleri ile çok şık kombinler yaratmaya hazır olun. Bayanlar için çok şık tasarımlardan oluşan örme kazaklar, bu yıl salaş formu ile karşımıza çıkıyor. Örgü yöntemi ile tasarlanan bu kazakların her birini siz de kendi ellerinizle tasarlayabilirsiniz.

2017 Örgü Kazak Modelleri ve Kombinleri

2017 yılında trend olan örgü kazaklar, genellikle tayt ve dar pantolonlar ile kombinlenmektedir. Bununla birlikte bot kullanımı da oldukça yaygın. Aşağıda yer verdiğim galeride de yeni trend kazak modelleri ile oluşturulan kombinleri görebilirsiniz. Kazakların tasarımlarını çok farklı renklerde olduğunu siz de farkedeceksiniz. 2017 kış mevsimi, koyu renklerin aksine, cıvıl cıvıl yaz renkleri ile karşımıza çıkıyor. Kalın iplikler ile örülmüş kazakların da bir hayli popüler olduğunu görebilirsiniz. Siz de kış mevsiminde şık ve dikkat çekici bir kombin oluşturmak istiyorsanız, bu tür kazakları tercih edebilirsiniz. Bir çok markanın 2017 koleksiyonunda bu şekilde tasarlanmış kazakları bulmanız mümkün. Kış mevsimini hem sıcak hem de şık geçireceksiniz.


2017'NİN MODASI UZUN ÇORAPLAR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir