2017 KIŞ SEZONU İÇİN PANÇO TASARIMLARI

2017 kış sezonu için panço tasarımları ile yapılan kombinler son derece şık görünüme sahip. Panço modelleri, yeni modaya uyum sağlayan tasarımları sayesinde daha çok ilgi çekici hale geldi. Panço tasarımları tekstil olarak üretilebildiği gibi örgü modellere de sahip olabilmektedir.

2017 Modern Panço Modelleri 

2017 yılının moda trendleri arasında yer alan panço modellerinin ne kadar şık ve ilgi çekici bir görünüme sahip olduğunu söylememize gerek yok. Oldukça dikkat çekici kombinler oluşturabileceğiniz pançolar ile bir çok farklı giysi ve aksesuarı kombinleyebilirsiniz. Panço kombinlerinde genellikle çizmeler tercih edilmektedir. Kış sezonunun giysisi olan pançolar ile uzun çizmeleri kombinleyebilirsiniz. Çizme içine skinny jeans pantolonlar ya da taytlar ile kombin yapabilirsiniz. 2017 panço modelleri, etnik desenler ve ekose desenlerle de göze çarpıyor. Farklı ve dikkat çekici bir tasarımı olan pançolar, aslında çok uzun yıllar önce moda dünyasının içinde yer almaya başladı. Bir dönem demode hale gelmiş olsa da, son yıllarda yeniden trendler arasında yer almaya başladı.


EŞARPTAN YAZLIK SANDALET YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir