2017 ÖRGÜ SAÇ BANDI MODELLERİ

2017 örgü saç bandı modelleri, şıklığınızı tamamlamaya aday gibi görünüyor. Çeşitli tasarımlar ile hazırlanan saç bandı modelleri, şiş ve tığ işi olarak örülebiliyor. Kışın soğuktan korurken, kombinlerinizin de tamamlayıcısı olan örgü saç bantları, modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Aşağıda yer verdiğim galeride de modern saç bandı tasarımlarını görüntüleyebilirsiniz.

2017 yılına özel örgü saç bandı modelleri

Soğuktan korumanın en şık hali olarak tanımlayabileceğimiz örgü saç bandı modelleri bu yıl çok trend. Eğer çok az örgü beceriniz var ise, rahatlıkla örebileceğinizi söylemek istiyorum. Örneklerini aşağıda yer verdiğim galeride inceleyebilirsiniz.

Örgü saç bandı yapımı sandığınız kadar zor bir işlem gerektirmiyor. Oldukça pratik, kolay ve şık bir görünüme sahip.

Çeşitli renkte iplerle örerek, kıyafetinize uygun biçimde kullanabilirsiniz. Sade olmasını istemezseniz, çeşitli boncuklarla da renklendirebilirsiniz. İyi derecede örgü tekniklerini biliyorsanız, çok daha farklı ve şık tasarımlar oluşturacağınızdan eminim.

Hem şık hem de trend olan saç bandı modellerini galeride inceleyebilirsiniz.


2017 İÇİN MODERN ÖRGÜ KAZAK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir