2017 ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

2017 örgü şal modelleri, yeni ve modern tasarımları ile bayanların ilgisini çekiyor. Birbirinden farklı ve şık şal modelleri ile siz de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Örgü şallar, genellikle tığ işi olarak örülmektedir. Bununla birlikte şiş kullanılan şal örnekleri de mevcuttur. Örgü şalları hazırlamak için ince iplik kullanmanızı öneriyorum. İnce iplik ile daha şık ve dökümlü bir model çıkarabilirsiniz. İnce iplik kullanıldığında, şalın örneği daha iyi bir şekilde ön plana çıkmaktadır. Şal örgüsünde kullanılacak ipliğin rengini seçmek tamamen sizin özgürlüğünüzdedir. İstediğiniz herhangi bir renk iplikle şal örgüsüne başlayabilirsiniz. Siz de örgü konusunda ilgiliyseniz, çok kısa sürede resimlerde belirtilen örnekleri çıkarabilirsiniz. Bu şal örneklerini beyaz renk örerek gelin şalı haline de getirebilirsiniz. Soğuk kış günlerinde yapılan düğünlerde gelin şalları epey fayda sağlamaktadır.

2017 Örgü Şal Örnekleri

Aşağıda yer verdiğim galeri içinde ilginizi çekebilecek bir çok şal modeli mevcuttur. Bu şallar içinden istediğiniz modeli seçerek örgüye başlayabilirsiniz.


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir