2017 PARDESÜ VE KAP MODELLERİ

2017 pardesü ve kap modelleri ile yeni yıla şık bir giriş yapabilirsiniz. Tesettürlü bayanlar için özel olarak üretilen bu giysiler, şıklığın en önemli tamamlayıcısı olmaktadır. 2017 yılına özel renk ve model tasarımları ile hazırlanan pardesü ve kap modelleri arasından mutlaka sizin de ilginizi çekecek bir model yer alacaktır.

Pardesü modellerinde renkler konuşuyor

2017 yılı için tasarlanmış olan tesettür pardesü ve kap modellerinde birbirinden güzel renklerin kullanıldığını görebilirsiniz. Kışlık ve yazlık olarak farklı kumaşlarda üretilen pardesü modelleri ile tesettürlü bayanlar da hayal ettiği şıklığı yakalayabilmektedir. Uzun ve diz altı formları ile ön plana çıkan pardesi modelleri, şıklığın en önemli parçalarından birisi oluyor. Pardesüler içinde istediğiniz kıyafeti giyebilir ve rahatça dışarıya çıkabilirsiniz. Bayramlık, düğünlük ve günlük kullanım için farklı tasarımların hazırlandığını görebilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza uygun bir pardesü modelini mutlaka bulabileceksiniz. Pardesü modellerinde belden ipli tasarımların sıklıkla kullanıldığını da söylemek mümkün. Moda trendleri ile uyumlu olarak hazırlanmış olan pardesü modellerini galeride inceleyebilirsiniz.


FİLE ÖRGÜ YAZLIK BLUZ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir