2017’NİN MODASI UZUN ÇORAPLAR

2017’nin modası uzun çoraplar serüvenine siz de katılmak ister misiniz? O halde aşağıda yer verdiğim galerideki örnekleri incelemenizi tavsiye ediyorum. Diz üstü veya dizin hemen altında biten uzun çoraplar, bu yıl ev modasında yerini alıyor. Dışarı çıkarken de giymeyi tercih edenler var elbet ancak, çoğunlukla sıcak ev ortamında keyif yaparken tercih edilmekteler.

Kışın keyfini uzun çoraplar ile çıkarın

Uzun çorapların yeniden popüler olmasını sağlayanlar, Instagram fenomenleri diyebiliriz. Instagram’da yüksek takipçisi olan bayanların, kitap okurken ve kahve keyfi yaparken giydiği rengarenk uzun çoraplar ile yeni bir moda akımı başlamış oldu. Aslında çok yeni olduğunu söyleyemeyiz. Çok eski dönemlerde de uzun çoraplar kullanılırdı, yalnızca son birkaç yıldır popülerliğini yitirmişti. Şimdilerde ise Instagram sayesinde yeniden gündeme gelmeye başladılar. Bütün iç çamaşır mağazalarında ve çeşitli butiklerde bu çorapları bulabilirsiniz. İnternet sitelerinde de bir çok farklı renk ve modelde satılmaktalar.


KOLAY ÖRÜLEBİLECEK HIRKA ÖRNEKLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir