Ana Sayfa / GİYİM / 2017’NİN MODASI UZUN HIRKA MODELLERİ

2017’NİN MODASI UZUN HIRKA MODELLERİ

2017’nin modası uzun hırka modelleri ile çok şık kombinasyonlar oluşturulabiliyor. Farklı renk ve desenler ile üretilen uzun hırkalar, hem kısa boylu bayanlar için, hem de uzun boylu bayanlar için şık bir görünüme sahip olmaktadır. Özellikle de etnik desenler ile örülmüş olan uzun hırka modellerinin çok sık tercih edildiğini görebilirsiniz.

2017 Uzun Hırka Modelleri

2017 trendlerinin en belirgin parçası olan uzun hırkalar, neredeyse tüm marka ve mağazaların vitrinlerinde yer almaya başladı. AVM’leri gezmeye gittiğinizde, her giyim mağazasında ön plana çıkan parçanın uzun hırkalar olduğunu görebilirsiniz. Çeşitli kıyafet ve ayakkabı formları ile kombinlenen uzun hırkalar, ünlü bayanların da gözdesi olmaktadır. Yüksek reytingli dizilerin başrol oyuncularında da sıkça görebileceğiniz uzun hırkalar ile siz de çok şık görünümler oluşturabilirsiniz. Soğuk kış günlerinin sıcacık etkisini yaşayabileceğiniz uzun hırka modelleri ile 2017 yılının en şık bayanları arasında olmaya hazırlanın.

TIĞ İŞİ MODERN ÖRGÜ BLUZ YAPIMI VE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ZİNCİR TEKNİĞİ İLE ÇOK KOLAY ŞAL YAPIMI

Zincir tekniği ile çok kolay şal yapımından söz etmek istiyorum. Aşağıda yer verdiğim örnekte olduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir