2017’NİN MODASI UZUN HIRKA MODELLERİ

2017’nin modası uzun hırka modelleri ile çok şık kombinasyonlar oluşturulabiliyor. Farklı renk ve desenler ile üretilen uzun hırkalar, hem kısa boylu bayanlar için, hem de uzun boylu bayanlar için şık bir görünüme sahip olmaktadır. Özellikle de etnik desenler ile örülmüş olan uzun hırka modellerinin çok sık tercih edildiğini görebilirsiniz.

2017 Uzun Hırka Modelleri

2017 trendlerinin en belirgin parçası olan uzun hırkalar, neredeyse tüm marka ve mağazaların vitrinlerinde yer almaya başladı. AVM’leri gezmeye gittiğinizde, her giyim mağazasında ön plana çıkan parçanın uzun hırkalar olduğunu görebilirsiniz. Çeşitli kıyafet ve ayakkabı formları ile kombinlenen uzun hırkalar, ünlü bayanların da gözdesi olmaktadır. Yüksek reytingli dizilerin başrol oyuncularında da sıkça görebileceğiniz uzun hırkalar ile siz de çok şık görünümler oluşturabilirsiniz. Soğuk kış günlerinin sıcacık etkisini yaşayabileceğiniz uzun hırka modelleri ile 2017 yılının en şık bayanları arasında olmaya hazırlanın.


TIĞ İŞİ MODERN ÖRGÜ BLUZ YAPIMI VE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir