2018 ÖRGÜ ÇOCUK PANÇOLARI MODELLERİ
kapişonlu-tunus-işi-örgü-yavru-agzı-renkli-kız-çocuk-örgü-panço ...

2018 ÖRGÜ ÇOCUK PANÇOLARI MODELLERİ

Örgü çocuk pançoları kullanımı annelere ve kız çocuklarına oldukça kolaylık sağlamaktadır. Kullanışı kadar yapımı da oldukça pratik olan bu modellerin nasıl yapılacağını size detaylı bir şekilde anlattık. Kız çocuklarının üzerinde güzel ve hoş duran, kullanımı da kolay olan modellerden birini sizde kendi çocuğunuzda örebilirsiniz. Şimdi sizlere anlatacağımız model çok renkli olan bir kız çocuğu pançosu. Umarız bittiğinde sizlerde beğenirsiniz.

Renkli Çocuk Pançosu Yapılışı

Örgü çocuk pançoları yapımına ilk olarak yakadan başlamak gerekir bu nedenle pançonuza ilk olarak yakasından başlayın.

98 ilmek atıp çift ters lastik örün. 5 cm uzunluğuna gelince bir sıra haroşa örün. Bir 5 cm daha örün ve 2 ilmek birlikte alıp bir ilmek dolayın ve kordon geçirmek için delikleri oluşturun. Ardından 49 ilmek ip geçirin, bekleyin. 49 ilmeğin 24 ünü düz örün. Yani 1 dolayacaksınız bir öreceksiniz, bir dolayacaksınız. 24 ilmeği bu şekilde örün. Arka sıraya geçin ve şişinizde 51 ilmeği, arka sırayı arttırmadan aynı şekilde örün. Ön sırada 25 ilmek örün.

Yine 1 dolayın bir örün 1 dolayın 1 örün ve bu şekilde 25 ilmek örün. Arka sıraya geçin ve 53 ilmeği arttırmadan örün. Bundan sonra örgünüze aynı işlemleri tekrar ederek devam edin. Altı sırada bir yanlardan beş ilmek içeri alın. İstediğiniz boyuta gelince tüm ilmekleri bir kerede kesin. Dilerseniz püskül ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Basit Banyo lif modelleri

BASİT BANYO LİF ÖRNEKLERİ MODELLERİ

Banyo lif örnekleri, gündelik hayatımızda banyo yaparken temizlendiğimiz bezler olarak yorumlanmaktadır. Hazır olarak alınabilen, genellikle …

Leave a Reply

Your email address will not be published.