zarif-örgü-yelek

2018 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

2018 örgü yelek modelleri konum ile sizlere birbirinden farklı örnekler ile hazırlanan bayan yelek modellerini anlatacağım. Kışın ya da sonbahar mevsiminde bayanların sıcak kalmasını sağlayan bu hoş giyim ürünleri mevsime göre farklı kalınlıklarda hazırlanabiliyor. Bugün sizler için 2018 yılının en beğenilen bayan yelek modellerinden bahsedeceğim.

Bayan örgü yelek modellerine genel olarak  göz attığımızda farklı iki şekilde karşımıza çıkıyor. Tığ işi hazırlanan bayan yelek modelleri, mevsimlik hazırlanan, daha zarif ve ince görünümlü modeller. Benim daha çok sonbahar aylarında tercih ettiğim bu örgü yeleklerde tek parça halinde örülen modeller olduğu gibi, motifler halinde hazırlanan modeller de mevcut. Ben tığ işi yelek modellerinde motifli örneklerin kullanılmasını tercih ediyorum.

Bayan örgü yelek modellerinin ikinci hazırlanış şekli ise şiş ile örülen modeller. Şiş ile örülen bayan örgü yelek modelleri, benim kışın daha çok kullandığım giyim ürünleridir. Bu sene şiş ile örülen bayan yelek modellerinde saç örgüsü ve ajur örneklerini sıkça gördüm. Bunun yanında haraşo, lastik ya da pirinç olarak hazırlanan yeleklerin üzerine tığ ya da iğne ile işlenen desenlerin yer aldığı örnekler de senenin en fazla tercih edilenleri arasında yer alıyor.

Bayan örgü yelek modelleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizlerle bazı yelek modelleri paylaşıyorum. Yaptığım araştırmalar sonucunda elde ettiğim bu yelek modelleri umarım sizin de hoşunuza gider. Keyifli günler.

2018 ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

İlginizi Çekebilir

Örme örgü bayan yelek modelleri

ÖRGÜ BAYAN YELEKLERİ YAPIMI VE MODELLERİ

Her Devrin Gözdesi Örgü Bayan Yelekleri Yapımı: Artık her eşyanın ve giyim unsurunun hazır hali …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *