Basit Şömentabla Modeli

2018 ŞÖMENTABLA MODELLERİ

2018 şömentabla modelleri dantel sevenlerin çok hoşuna gidecek bir konu. Benim de araştırmasını yaparken çok eğlendiğim şömentabla örnekleri, yapım aşamasında da aynı şekilde eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeyi sağlıyor. Gelinlik çağına gelmiş kızların da çeyizlik dantel hazırlarken çok ihtiyacı olan bu özel dantel ürünleri hakkında yaptığım araştırmanın sonuçlarını şimdi sizlerle paylaşıyorum.

2018 şömentabla modellerinin geneline göz attığımda geçen seneki modellerin bu sene de çok kullanıldığını gördüm. Bu sene de geçen senelerde olduğu gibi dikdörtgen ve oval modellerin kullanımı daha yaygın. Bu modellerin dışında kare ve tam yuvarlak şömentabla modelleri de zaman zaman kullanılmış. Renk olarak da daha fazla beyaz ve açık renklerin kullanıldığı dantel ürünlerinde pembe, mavi, yeşil ve krem tonlarının kullanımı söz konusu.

Sezonun en çok tercih edilen şömentabla örneklerinde dikkat çeken desenler, kelebek ve çiçek desenleri. Özellikle kelebekli şömentabla modelleri 2018 senesinin en çok tercih edilen ve kullanılanları arasında ilk sırada yer alıyor. Çiçek desenli şömentabla modellerinde en çok kullanılan çiçek deseni ise güller oluyor. Sizde hemen kullanmak ya da çeyizlik olarak şömentabla hazırlamak istiyorsanız bu örnekler ve modellere göz atabilirsiniz.

2018 yılı şömentabla modelleri ve örnekleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından şimdi sizlerle en zarif modelleri paylaşıyorum. Bu örneklere göz atıp sizde kendi zevkinize ve evinize göre hoş dantel ürünleri hazırlayabilirsiniz.

2018 ŞÖMENTABLA MODELLERİ

ZARİF DANTEL MODELİ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir