2018 YAZMA ÖRNEKLERİ

Yazma kenarı yapmak çok kolay bir iştir. Dantel ya da iğne oyasına yeni başlayanların severek ördükleri bu örnekler, kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor. Bugün sizler için bu senenin en güzel yazma örneklerini araştırdık. Elde ettiğimiz birbirinden özel 2018 yazma örnekleri resimlerine geçmeden önce kısa ve genel bir kaç bilgi vermek istiyoruz.

Yazma kenarı örneği seçimi yaparken kullanılacak yazmanın özelliği, boyu, renkleri ve desenleri göz önüne alınmalıdır. Tek renk yazmalar için açık renk ise koyu, koyu renk ise açık renk tonlarında yazma örnekleri tercih edebilirsiniz. Desenli yazmalar içinse tülbentin üzerinde yer alan her hangi bir renk tonunun kullanabilirsiniz. Günlük kullanım için klasik yazma kenarı örnekleri tercih edilebilir. Özel bir yerde kullanılmak içinse boncuk ya da pul kullanılarak hazırlanan süslü motifler tercih edebilirsiniz.

Yazma kenarı yapmak eğlenceli olduğu kadar aynı zamanda basit bir hobidir. Daha önce hiç dantel yapmayan hanımlar bile kısa sürede yazma kenarı yapmayı öğrenip kendi el emekleri ile farklı ürünler ortaya çıkarabilir. Sizin için araştırdığımız örneklerin arasında yeni örgüye başlayan hevesli hanımlar için kolay örneklerden profesyonel anlamda bu işe gönül veren örgü seven bayanlara kadar zorluk seviyesi değişen çok hoş yazma kenarları mevcut.

2018 yazma örnekleri hakkında kısa bilgilerin ardından sizi daha fazla merakta bırakmadan resim galerimize geçiyoruz.

2018 Yazma Örnekleri

İlginizi Çekebilir

Cam Dalı Orgu Modeli Nasıl Yapılır

ÇAM DALI ÖRGÜ MODELİ

Çam Dalı Örgü Modeli Örgü demek, emek demektir. Birbirinden güzel kazakları, yelekleri, patikleri ve daha …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *