Değişik Bebek Beresi
Değişik Bebek Beresi

42 ADET EN GÜZEL ÖRGÜ İLE ÖRME BEBEK VE ÇOCUK BERE MODELLERİ

Anneler, bebek ve çocuklarının kışın soğuklardan etkilenmemesi için özel bereler ile korunmasını sağlar. Bu özel bereler hazır triko olarak satılabildiği gibi tığ ya da şiş örgü teknikleri ile de hazırlanabiliyor. Biz bugün hem annelerin, hem de çocuklarının çok hoşuna gidecek bere modellerini araştırdık. Elde ettiğimiz örnek modelleri “42 Adet En Güzel Örgü ile Örme Bebek ve Çocuk Bere Modelleri” resim galerisinde sizlerle paylaşmadan önce bu hoş modeller hakkında genel bilgiler vermek istiyoruz.

Çocuk ve bebek bere modellerinde yetişkin berelerinde kullanılan desen ve örneklerden daha farklı desenler kullanılır. Çocuklar ve bebekler için hazırlanan bere örneklerinde desen olarak genelde miniklerin çok hoşuna gidecek çiçek, kelebek, meyve, hayvan ve çizgi film karakterlerine yer veriliyor. Tığ işi yapılan bere modellerinde bu desenler örme sırasında farklı renkler ile birlikte yapılırken, şiş ile yapılan modellerde sonradan iğne ya da tığ yardımı ile işlenebiliyor. Bayan bere modellerinde de son dönemlerde sıkça karşımıza çıkan ponponlar, bebek ve çocuk bere modellerinde de yaygın olarak kullanılıyor. Canlı renklerin kullanıldığı bu bereler, kulak kısmını da kapatacak şekilde hazırlanıp miniklerin soğuktan daha az etkileneceği şekilde hazırlanabiliyor.

Örgü çocuk ve bebek bereleri hakkında verdiğimiz kısa bilgilerin ardından 42 Adet En Güzel Örgü ile Örme Bebek ve Çocuk Bere Modelleri resim galerimizi ekleyebiliriz.

42 Adet En Güzel Örgü ile Örme Bebek ve Çocuk Bere Modelleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.