Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / AÇMA HALKASINDAN KÜPE YAPIMI


AÇMA HALKASINDAN KÜPE YAPIMI

Açma halkasından küpe yapımı konusu ile sizlere çok yaratıcı bir takı tasarımından bahsedeceğim. Sitede daha önceden açma halkası ile yapılan farklı çalışmalara yer vermiştim. Arama butonunu kullanarak bu çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Bugün sizlere anlatacağım küpe yapımının detayları içinse yazının devamına göz atabilirsiniz.

Açma halkasından küpe yapmak için iki adet aynı boyutta açma halkası, istediğiniz renklerde minik boncuklar, ince takı teli ve küpe aparatları yeterli. Bu malzemeler ile kısa sürede kendi zevkinize uygun çok hoş küpeler hazırlayabilir, bunları dilerseniz sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Hatta bileklik ve kolye de hazırlayıp tam bir takım elde edebilirsiniz.

Açma halkası ile küpe yapımı için ilk olarak halkaların kenarlarını düzgünleştirin. Renk değişikliği isterseniz uygun bir boya ile renklendirin ve kurumaya bırakın. Kuruyan açma halkalarından birini alın ve zevkinize göre boş kalan kısımlarına renkli boncukları yerleştirin. Minik takı teli ile boncukları sabitleyin ve en son küpe aparatını da yerleştirip takınızı kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Açma halkasından küpe nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun burada sonuna geldim. Sizler de aşağıdaki örnek resme bakarak aynı şekilde ya da benzer şekilde hoş küpeler elde edebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

açma-halkasından-küpe-yapımı

ÖRGÜ LAPTOP KILIFI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir