AĞAÇ DALLARINDAN DEKORATİF TABLO YAPIMI

Ağaç dallarından dekoratif tablo yapımı için paylaştığım bu örnekteki gibi benzerlerini sizde evinize yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı yaparken zorlanmayacağınızı söyleyebilirim.

Yapmanız gereken kurumuş ağaç dalını eve getirdikten sonra yatay bir şekilde düz bir zeminde sabitleyip, belirli ölçüde kesip, üstüne çerçeve hazırlamanız yeterli olacaktır. Çerçeve için marangozdan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz düz tahtalarla sizde çerçeveyi kolayca yapabilirsiniz.

Evde kolay çerçeve yapmak için sitemizde buna benzer yapımların anlatımlarını da paylaşmıştık. Onlardan da fikir alabilirsiniz. Evde ağaç dallarından güzel tablolar yaparak boş duran duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Anlatımlı tablo çalışmaları sayesinde sizde harika dekoratif çerçevelerle evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Evde kolay çerçeve yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

agac-dallarindan-dekoratif-tablo-yapimi

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published.