Ana Sayfa / DEKORASYON / AĞAÇ DALLARINDAN DEKORATİF TABLO YAPIMI


AĞAÇ DALLARINDAN DEKORATİF TABLO YAPIMI

Ağaç dallarından dekoratif tablo yapımı için paylaştığım bu örnekteki gibi benzerlerini sizde evinize yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı yaparken zorlanmayacağınızı söyleyebilirim.

Yapmanız gereken kurumuş ağaç dalını eve getirdikten sonra yatay bir şekilde düz bir zeminde sabitleyip, belirli ölçüde kesip, üstüne çerçeve hazırlamanız yeterli olacaktır. Çerçeve için marangozdan yardım alabilirsiniz. Dilerseniz düz tahtalarla sizde çerçeveyi kolayca yapabilirsiniz.

Evde kolay çerçeve yapmak için sitemizde buna benzer yapımların anlatımlarını da paylaşmıştık. Onlardan da fikir alabilirsiniz. Evde ağaç dallarından güzel tablolar yaparak boş duran duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Anlatımlı tablo çalışmaları sayesinde sizde harika dekoratif çerçevelerle evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Evde kolay çerçeve yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

agac-dallarindan-dekoratif-tablo-yapimi

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir