AĞAÇ KÜTÜĞÜNDEN SEHPA YAPMAK

Ağaç kütüğünden sehpa yapımını ilk gördüğümde epey şaşırdım. Bu tür ilginç çalışmalar hem farklı geliyor bana, hem de evde ilginç dekorlar oluşturuyorlar. Daha önce de ahşap kütükten mumluk yapımı paylaşmıştık. Bu çalışma da yine ona benziyor. Fakat yapımı kolay ve kısa sürede tamamlanıyor.

Yapmak için bir kalın ağaç kütüğe ihtiyacınız var. Daha sonra altına ayak malzemesi yerleştirip, üzerini de düzledikten sonra sehpa niyetine kullanabilirsiniz. Yada evinizde ağaç dekorasyon eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir misiniz? bilemiyorum.

Ancak bu tür ilginç çalışmalarla evinize gelenleri şaşırtabileceğinizi söylemek isterim. Böyle ağaç kütük sehpa çalışmaları geliştirilebilir. Daha önceden mumluk yapımı paylaşmıştım. Ancak bu tür çalışmayı ilk kez görüyorum. Şaşkınlık içerisindeyim.

Sizde evinizde bu tür ilginç çalışmalar yapıp, evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit çalışmanın anlatımı ve detaylı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

agac-kutugunden-sehpa-yapmak

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *