AĞAÇ KÜTÜĞÜNDEN SEHPA YAPMAK

Ağaç kütüğünden sehpa yapımını ilk gördüğümde epey şaşırdım. Bu tür ilginç çalışmalar hem farklı geliyor bana, hem de evde ilginç dekorlar oluşturuyorlar. Daha önce de ahşap kütükten mumluk yapımı paylaşmıştık. Bu çalışma da yine ona benziyor. Fakat yapımı kolay ve kısa sürede tamamlanıyor.

Yapmak için bir kalın ağaç kütüğe ihtiyacınız var. Daha sonra altına ayak malzemesi yerleştirip, üzerini de düzledikten sonra sehpa niyetine kullanabilirsiniz. Yada evinizde ağaç dekorasyon eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir misiniz? bilemiyorum.

Ancak bu tür ilginç çalışmalarla evinize gelenleri şaşırtabileceğinizi söylemek isterim. Böyle ağaç kütük sehpa çalışmaları geliştirilebilir. Daha önceden mumluk yapımı paylaşmıştım. Ancak bu tür çalışmayı ilk kez görüyorum. Şaşkınlık içerisindeyim.

Sizde evinizde bu tür ilginç çalışmalar yapıp, evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit çalışmanın anlatımı ve detaylı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

agac-kutugunden-sehpa-yapmak


DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir