Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / AĞAÇ KÜTÜĞÜNDEN SEHPA YAPMAK


AĞAÇ KÜTÜĞÜNDEN SEHPA YAPMAK

Ağaç kütüğünden sehpa yapımını ilk gördüğümde epey şaşırdım. Bu tür ilginç çalışmalar hem farklı geliyor bana, hem de evde ilginç dekorlar oluşturuyorlar. Daha önce de ahşap kütükten mumluk yapımı paylaşmıştık. Bu çalışma da yine ona benziyor. Fakat yapımı kolay ve kısa sürede tamamlanıyor.

Yapmak için bir kalın ağaç kütüğe ihtiyacınız var. Daha sonra altına ayak malzemesi yerleştirip, üzerini de düzledikten sonra sehpa niyetine kullanabilirsiniz. Yada evinizde ağaç dekorasyon eşyası olarak da kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir misiniz? bilemiyorum.

Ancak bu tür ilginç çalışmalarla evinize gelenleri şaşırtabileceğinizi söylemek isterim. Böyle ağaç kütük sehpa çalışmaları geliştirilebilir. Daha önceden mumluk yapımı paylaşmıştım. Ancak bu tür çalışmayı ilk kez görüyorum. Şaşkınlık içerisindeyim.

Sizde evinizde bu tür ilginç çalışmalar yapıp, evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve basit çalışmanın anlatımı ve detaylı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

agac-kutugunden-sehpa-yapmak

DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir