Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / AHŞAP DEKORATİF MASA SÜSÜ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

AHŞAP DEKORATİF MASA SÜSÜ YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Ahşap dekoratif masa süsü yapmak resimli anlatım başlıklı bu yazımda sizlere yaratıcı bir çalışmanın detaylarını anlatacağım. Daha önce sitede farklı malzemeler ile yapılan minyatür çalışmalarım ya da dondurma çubuğu değerlendirme çalışmalarım olmuştu. Bu çalışmaları da isterseniz inceleyip uygulayabilirsiniz. Şimdi sizleri daha fazla merakta bırakmadan kolay dekoratif masa süsü yapımını detaylarına geçiyorum.

Dekoratif masa süsü yapımı için gerekli bize gerekli olan malzemeler; yapılacak süsün boyutuna göre sayıda dondurma çubuğu ebatında ahşap çubuklar, zımba makinesi, yapıştırıcı ve yapılan dekoratif süsün diğer aksesuarları… Bu malzemeleri sağladıktan sonra kısa sürede siz de kendi dekoratif masa süsünüzü hazırlayabilirsiniz.

Ahşap dekoratif masa süsü hazırlamak için ilk olarak mini ahşap çubukları, küçük paletler şeklinde hazırlayın. Zımba ile hazırladığınız bu paletleri birlerine yapıştırıcı ile yapıştırın. En son aşamada hazırlamış olduğunuz dekoratif süsün içine yapma çiçek yerleştirip kullanıma hazır hale getirin.

Ahşap dekoratif masa süsü nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle detaylı resimleri paylaşıyorum. Bu resimleri inceleyerek siz de kendi eviniz için dekoratif masa süsü hazırlayabilir, hatta hazırladığınız bu ürünleri satıp ek gelir elde edebilirsiniz.

source

ahşap-dekoratif-masa-süsü-yapmak-resimli-anlatım

ÖRGÜLÜ ENSE TOPUZU YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

TIĞ İŞİ YAZLIK ÇOCUK ELBİSE YAPIMI

Yaz aylarında annelerin çocuklarına giydirebileceği yazlık tığ işi çocuk elbise yapımı yazısıyla sizlerin karşısındayız. 2018’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir