AHŞAP KASALARDAN DUVARA DEKORATİF RAF YAPMAK

Ahşap kasalardan duvara dekoratif raf yapmak için güzel ve eğlenceli bir çalışma buldum. Ahşap kasadan raf yapmak için bir önceki yazımda da benzer güzel bir örnek paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise daha profesyonel yapılmış. Eski kasalar değerlendirilmiş.

Eski kasalardan duvara raf yapılmış ve kitaplık olarak kullanılmış. Sizde eski ahşap kasaları bu şekilde değerlendirebilir ve evinizin duvarına akustik bir görünüm ile monte edebilirsiniz. Ahşap kasaların iç kısımlarına süsleme yapılmış. Dilerseniz komple boyayın. Dilerseniz bu şekilde içini organize edin. Önerim desenli kitap kaplıkları ile ahşap kasa içlerine yapıştırabilirsiniz.

Yada boyama işlemi yapabilir ahşap kasaları raf görünümüne gerçekçi olarak yansıtabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede evinizde yapabileceğiniz gibi evinize gelenleri de şaşırtmış olacaksınız. Hem masrafı yok. Hem de bu tür bir çalışmayı mobilyacıya yaptırmaya kalksanız, küçük bir miktar büyük para ödemeniz gerekebilir. Ancak bu tür ahşap kasa veya ahşap değerlendirme fikirleri sayesinde hem eğlenmiş oluyorsunuz.

Hem de kolay yapımı sayesinde kısa sürede evinize dekoratif bir görünüm katmış oluyorsunuz. Marangoz tanıdıklarınız varsa ahşap kasa yerine daha sağlam olabilmesi için ahşap olarak kasa şeklinde parçaları kestirebilirsiniz.

Daha sonra evinizde kendiniz monte edebilir ve çalışmayı kendiniz yapabilirsiniz. Yapımında biraz zahmet isteyen bir iş olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden eşinizden veya akrabalarınızdan yardım isteseniz fena olmaz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-kasalardan-duvara-dekoratif-raf-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.