AHŞAP KONTRAPLAKTAN SARKAÇ SÜS YAPMAK

Ahşap kontraplaktan sarkaç süs yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı eviniz için düşünebilirsiniz. Sarkaç süs yapmak isteyenler için daha değişik çalışmaları yine araştırıp paylaşmaya çalışacağım. Bu yazımızdaki çalışmayı çok beğendim. Malzemeleri kolayca bulabilir ve aynı çalışmayı sizde eviniz için süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Bu tarz çalışmaları daha önce de paylaşmıştım. Ev süsleme fikirleri, ahşaptan süs yapmak veya ahşaptan sarkaç süs yapmak için birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında da benzer yazılar kısmından ulaşabilirsiniz. Anlatımlı olmaları ise ayrı güzel tarafı olan çalışmaları adım adım uygulamalı sizde kısa sürede yapmasını öğrenebilir ve yapabilirsiniz.

Evde süs yapmak isteyen bayanlar için bulduğum bu güzel çalışmalar da malzemeler, yapımı ve son hali açık bir şekilde paylaşılması da güzel olan bir başka tarafıdır. Ahşap kontraplak malzemesini yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Yapı market bölümü olan alışveriş mağazaları olan koçtaş, baumax gibi yerlerden de temin edebilirsiniz.

Yapıştırıcı da temin ettikten sonra içine gerçek çiçek de koyabilirsiniz. Ancak bakımı zorlayıcı olacağı için önerim yapay çiçek kullanmanız yönünde olacaktır. Bu sayede süs olarak oluşturduğunuz bu çalışma da sarkaç olarak koyduğunuz yerden sürekli alıp ilgilenmeniz gerekmeyecek.

Bu güzel çalışmayı yaptığınızda evinize gelen misafirlerinizin de dikkatini çekeceğini söyleyebilirim. Kolay yapımı sayesinde kısa sürede ahşap sarkaç süs çalışmasını yapabilir ve keyfini sürebilirsiniz. Kolay gelsin.

ahsap-kontraplaktan-sarkac-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.