AHŞAP KÜTÜKTEN TABELA YAPMAK

Ahşap kütükten tabela yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde iş yeriniz için yapmayı düşünebilirsiniz. Ahşaptan tabela yapmak için sanırım daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştık. O paylaşımlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Ahşap kütükten tabela nasıl yapılır diyenler hemen altta paylaştığım çalışmayı değerlendirebilirler. Kolay yapımı sayesinde evinizde de süs olarak kullanabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede yapabilir ve iş yerine tabela veya evde odalara pano olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür yapılan çalışmalar hem pahalı satılıyor. Hem de her yerde yok. Bu yüzden öğrenip, nasıl yapıldığını çözdükten sonra daha değişik şekillerde kendi fikrinizi de ortaya koyarak farklı modellerini yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap tabela yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da sitemizdeki ahşap kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Dekorasyon bölümünde de benzer çalışmalara ulaşabilir ve onları da inceleyerek yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-kutukten-tabela-yapmak

İlginizi Çekebilir

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR_1

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR

Tesbih dinimiz açısından da son derece önemlidir. Günlük hayatımızda da önemli bir yere sahip olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published.