AHŞAP KÜTÜKTEN TABELA YAPMAK

Ahşap kütükten tabela yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde iş yeriniz için yapmayı düşünebilirsiniz. Ahşaptan tabela yapmak için sanırım daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştık. O paylaşımlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Ahşap kütükten tabela nasıl yapılır diyenler hemen altta paylaştığım çalışmayı değerlendirebilirler. Kolay yapımı sayesinde evinizde de süs olarak kullanabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede yapabilir ve iş yerine tabela veya evde odalara pano olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür yapılan çalışmalar hem pahalı satılıyor. Hem de her yerde yok. Bu yüzden öğrenip, nasıl yapıldığını çözdükten sonra daha değişik şekillerde kendi fikrinizi de ortaya koyarak farklı modellerini yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap tabela yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da sitemizdeki ahşap kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Dekorasyon bölümünde de benzer çalışmalara ulaşabilir ve onları da inceleyerek yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-kutukten-tabela-yapmak


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir