AHŞAP MANDALDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK

Ahşap mandaldan kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde dış kapınıza veya evinizin içindeki iç kapılara yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı resimde amerikan bayrağı yapılmış. Siz Türk bayrağı yapabilirsiniz. Yada sevdiğiniz ve tuttuğunuz takımın da renklerinde çok güzel kapı süsleri yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı mandalla yapıyorsunuz. Ahşap mandal kullanarak böylesine güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan mandal çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Ahşap mandaldan kapı süsü yapmak için paylaştığım tüm çalışmaları incelemenizi de öneriyorum. Ahşap çalışmaları ve dekorasyon kategorisindeki diğer süs çalışmalarına da mutlaka bakmalısınız. Altta yer alan çalışmanın kolay adımları bulunuyor.

Kısa sürede zorlanmadan yapabileceğiniz gibi mandaldan süs yapmayı da öğrenmiş olacaksınız. Kendinizi geliştirebilir ve daha değişik mandal kapı süsü çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-mandaldan-kapi-susu-yapmak

source


ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir