AHŞAP MANDALDAN KAPI SÜSÜ YAPMAK

Ahşap mandaldan kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde dış kapınıza veya evinizin içindeki iç kapılara yapmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı resimde amerikan bayrağı yapılmış. Siz Türk bayrağı yapabilirsiniz. Yada sevdiğiniz ve tuttuğunuz takımın da renklerinde çok güzel kapı süsleri yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı mandalla yapıyorsunuz. Ahşap mandal kullanarak böylesine güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolay yapılan mandal çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştirebilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Ahşap mandaldan kapı süsü yapmak için paylaştığım tüm çalışmaları incelemenizi de öneriyorum. Ahşap çalışmaları ve dekorasyon kategorisindeki diğer süs çalışmalarına da mutlaka bakmalısınız. Altta yer alan çalışmanın kolay adımları bulunuyor.

Kısa sürede zorlanmadan yapabileceğiniz gibi mandaldan süs yapmayı da öğrenmiş olacaksınız. Kendinizi geliştirebilir ve daha değişik mandal kapı süsü çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsap-mandaldan-kapi-susu-yapmak

source

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir