AHŞAP PARÇALAR İLE SAKSI SÜSLEME

Ahşap parçalar ile saksı süsleme konusunda sizlere çok eğlenceli ve yaratıcı bir çalışmadan bahsedeceğim. Düz ve sade saksıları tasarım harikası çok hoş ürünlere çevirmek için uygulayabileceğiniz bu çalışmayı küçük çocuklarınız ile birlikte yapıp eğlenceli vakit de geçirebilirsiniz. Sizi daha fazla merakta bekletmeden hemen çalışmanın detaylarına geçmek istiyorum.

Ahşap parçalar ile saksı süslemesi için ilk olarak ince dal parçasının kesilmesi gerekir. Bunun için küçük bir el testeresi ya da elektrikli mini testere kullanabilirsiniz. Farklı boyutlardaki dal parçalarından yuvarlak şekillerde kesip saksının tüm yüzeyini kaplayacak kadar minik parça elde edin. Bu parçaları saksının üzerine güçlü bir yapıştırıcı ile yapıştırın.

Ahşapla saksı süsleme işlemini yaparken tüm saksı yüzeyini kaplayabileceğiniz gibi sadece belirli bölgelerini de kaplayabilir ve desenli süsleme yapabilirsiniz. Ahşap parçalarını saksı üzerine ekledikten sonra dilerseniz parlaklık vermesi için ahşap cilası ya da vernik sürebilirsiniz. Eğer renkli bir çalışma yapmak istiyorsanız sprey boyalar ile de renklendirme yapabilirsiniz.

Ahşap parçalar ile saksı nasıl süslenir sorusunun cevabını verdiğim konumun burada sonuna geldim. Aşağıda konu detayı ile ilgili resimleri sizlerle paylaşıyorum. Umarım hoşunuza gider ve siz de eviniz için hazırlarsınız. Kolay gelsin.

source

ahşap-parçalar-ile-saksı-süsleme

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *