AHŞAP ŞİŞLE KALIN ÖRGÜ YAPIMI

Ahşap şişle kalın örgü yapımıyla ilgilenen ev hanımları olabilir. Bu sadece prototip olup, buna benzer çalışmaları sitemizde videolu anlatım şeklinde paylaşmıştık. Hatta paylaştıklarımız hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacaktır. Sitemizde birçok örgü örneği, örgü modeli ve örgü anlatımlarını bulabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kendinize veya çocuklarınıza örgüler yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar arasından seçtiğim bu güzel çalışma ahşap şişle yapılıyor. Sizde evinizde ahşap şişle güzel örgüler yapabilir ve el becerisi isteyen güzel bir hobiye sahip olmuş olursunuz.

Örgü işleri bakımından sitemizde birçok güzel anlatım ve örnek çeşidine ulaşabilirsiniz. Örgü işleri yaparak para kazanan ev hanımlarından iseniz doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sitemizde yer alan örgü kategorilerine göz atarak en güzel anlatımlardan yararlanabileceğinizi söylemek isteriz.

Ahşap şişten kalın örgü yapmak için bulduğum bu güzel örnek anlatımda tam detay belirtilmemiş. Ancak örgü işleri ile uğraşan ev hanımları ne yapılması gerektiğini anında anlayabilirler. Anlatımlı videolarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-sisle-kalin-orgu-yapmak


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir