Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / AHŞAP ŞİŞLE KALIN ÖRGÜ YAPIMI


AHŞAP ŞİŞLE KALIN ÖRGÜ YAPIMI

Ahşap şişle kalın örgü yapımıyla ilgilenen ev hanımları olabilir. Bu sadece prototip olup, buna benzer çalışmaları sitemizde videolu anlatım şeklinde paylaşmıştık. Hatta paylaştıklarımız hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacaktır. Sitemizde birçok örgü örneği, örgü modeli ve örgü anlatımlarını bulabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kendinize veya çocuklarınıza örgüler yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar arasından seçtiğim bu güzel çalışma ahşap şişle yapılıyor. Sizde evinizde ahşap şişle güzel örgüler yapabilir ve el becerisi isteyen güzel bir hobiye sahip olmuş olursunuz.

Örgü işleri bakımından sitemizde birçok güzel anlatım ve örnek çeşidine ulaşabilirsiniz. Örgü işleri yaparak para kazanan ev hanımlarından iseniz doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sitemizde yer alan örgü kategorilerine göz atarak en güzel anlatımlardan yararlanabileceğinizi söylemek isteriz.

Ahşap şişten kalın örgü yapmak için bulduğum bu güzel örnek anlatımda tam detay belirtilmemiş. Ancak örgü işleri ile uğraşan ev hanımları ne yapılması gerektiğini anında anlayabilirler. Anlatımlı videolarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğiz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsap-sisle-kalin-orgu-yapmak

HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir