AHŞAP TAKI ASKISI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Ahşap takı askısı yapmak resimli anlatım başlıklı bu konumda ahşap ile yapılan hoş bir tasarımdan bahsedeceğim. Her bayanın severek kullandığı özel kolye ve gerdanlıklarını kaybolmadan güvenle saklayacakları bu ahşap askının yapım aşaması da oldukça zevkli. Benim çok beğendiğim bu çalışmanın detaylarına şimdi gelin birlikte bakalım.

Ahşap takı askısı yapmak için gerekli olan malzemeler; uzun ince bir adet ahşap tahta, istediğiniz renklerde ahşap boyası, tahta boyuta göre sayıda silindir ahşap parçası, boya için fırça ve ahşap tutkalı yeterli. Çalışmanın orjinalinde ombre olarak geçtiği için her bir silindir ahşap bir ton daha koyuya boyanarak açıktan koyuya geçişli bir tasarım yapılmış. Sizde isterseniz aynı şekilde bir çalışma yapabilir ya da tüm silindirleri aynı renk tonundan hazırlayabilirsiniz.

Ahşap takı askısının yapımı için ilk olarak uzun tahta ve ahşapların boyamasını yapın. Boyaların kurumasının ardından silindirleri belirli aralıklar ile uzun tahta üzerine yapıştırın ve yine kurumasını bekleyin. Ardından askının duvara monte edilmesi için gerekli aparatlar varsa onları da takarak takı askısı yapımını tamamlayabilirsiniz.

Ahşap takı askısı nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlerle çalışmanın resimlerini paylaşıyorum. Bu eğlenceli ve çok gerekli olan ürünü sizde kendi el emeğiniz ile kısa sürede hazırlayıp kullanabilirsiniz.

source

ahşap-takı-askısı-yapmak-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

MISIR ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Saç modelleri, farklı yüz tiplerine göre değişik şekiller alabilmektedir. Örneğin kimi yüz tipi için topuz …

Leave a Reply

Your email address will not be published.