AHŞAPTAN BAHÇEYE ÇARDAK YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / AHŞAPTAN BAHÇEYE ÇARDAK YAPMAK

AHŞAPTAN BAHÇEYE ÇARDAK YAPMAK

Ahşaptan bahçeye çardak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Yapamasanız bile bahçeye çardak yapmayı düşünüyorsanız bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz. Bir marangoza bu tür çalışmanın örneğini göstererek aynısını yaptırabilirsiniz.

Detaylı anlatım olmasa da bahçeye çardak yapmak için anlatımdan yararlanabilirsiniz. Ahşap çardak yapımıyla ilgili anlatımlı video bulamadım. Ancak bu güzel çalışma da ne yapılması gerektiği adım adım belirtiliyor. Ahşap bahçeye çardak yapmak için paylaştığım aşamalı çalışma da işi bilen birisi kolayca ne yapılması gerektiğini anlayabilir.

Sizde eviniz bahçeli ise bu güzel çardak çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda köyünüz varsa yine köyde de bu güzel çardak çalışmasını yapabilirsiniz.

Çardak yaparak içinde çay içme, oturma, sohbet muhabbet ortamı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapımı gözüken çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsaptan-bahceye-cardak-yapmak

source

TUNUS İŞİ ÖRME TEKNİĞİ NASIL YAPILIR? başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

2 Li Pirinçli Baklava Örgü Modeli Yapılışı

İKİLİ PİRİNÇLİ BAKLAVA ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEO ANLATIM

Son dönemlerin meşhur örgüleri arasında yer alan İkili Pirinçli Baklava Örneği, tarafımızca sizlere adım adım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir