Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / AHŞAPTAN BAHÇEYE ÇARDAK YAPMAK

AHŞAPTAN BAHÇEYE ÇARDAK YAPMAK

Ahşaptan bahçeye çardak yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı eğlenerek yapabilirsiniz. Yapamasanız bile bahçeye çardak yapmayı düşünüyorsanız bu güzel örnekten yararlanabilirsiniz. Bir marangoza bu tür çalışmanın örneğini göstererek aynısını yaptırabilirsiniz.

Detaylı anlatım olmasa da bahçeye çardak yapmak için anlatımdan yararlanabilirsiniz. Ahşap çardak yapımıyla ilgili anlatımlı video bulamadım. Ancak bu güzel çalışma da ne yapılması gerektiği adım adım belirtiliyor. Ahşap bahçeye çardak yapmak için paylaştığım aşamalı çalışma da işi bilen birisi kolayca ne yapılması gerektiğini anlayabilir.

Sizde eviniz bahçeli ise bu güzel çardak çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Aynı zamanda köyünüz varsa yine köyde de bu güzel çardak çalışmasını yapabilirsiniz.

Çardak yaparak içinde çay içme, oturma, sohbet muhabbet ortamı yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapımı gözüken çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsaptan-bahceye-cardak-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

damat-bohcasi-1

DAMAT BOHÇASI HAZIRLAMA

Damat bohçası, yeni evlenecek olan çiftlerin birbirleri için yapmış oldukları bohçalara verilen isimdir. Tahmin edebileceğiniz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir