AHŞAPTAN DEKORATİF AYNA YAPMAK

Ahşaptan dekoratif ayna yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kendinize veya sevdiklerinize hediye olarak vermek için yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz.

Bu tür dekoratif ayna çalışmaları her zaman pahalıya satılmıştır. Sizde evde bu tür dekoratif eşya yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı dekoratif ayna çalışmasındaki malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve değişik ayna çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı ayna çalışmaları ile her zaman evinizi güzelleştirecek değişik dekor aynaları hazırlayabilirsiniz. Daha önce mandalla ayna yapımı, ahşap ayna yapımıyla ilgili değişik çalışmalar paylaşmıştım. Onları da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Altta paylaştığım çalışma da adım adım nasıl yapacağınız belirtilmiş.

Kısa sürede sizde muhteşem çalışmalar yapabilir ve dekoratif anlamda yaptığınız süs çalışmaları ile satarak para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyenler de bu tür çalışmalar yaparak çeşitli ürün ağına ulaşabilmektedirler.

Sitemizde yer alan nasıl yapılır kategorisinde birçok çalışmaya ulaşabilir ve diğer çalışmaların da nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsaptan-dekoratif-ayna-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.