AHŞAPTAN DEKORATİF AYNA YAPMAK

Ahşaptan dekoratif ayna yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde kendinize veya sevdiklerinize hediye olarak vermek için yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı zorlanmadan kısa sürede yapabilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz.

Bu tür dekoratif ayna çalışmaları her zaman pahalıya satılmıştır. Sizde evde bu tür dekoratif eşya yaparak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Anlatımlı dekoratif ayna çalışmasındaki malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve değişik ayna çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı ayna çalışmaları ile her zaman evinizi güzelleştirecek değişik dekor aynaları hazırlayabilirsiniz. Daha önce mandalla ayna yapımı, ahşap ayna yapımıyla ilgili değişik çalışmalar paylaşmıştım. Onları da incelemenizi tavsiye ediyoruz. Altta paylaştığım çalışma da adım adım nasıl yapacağınız belirtilmiş.

Kısa sürede sizde muhteşem çalışmalar yapabilir ve dekoratif anlamda yaptığınız süs çalışmaları ile satarak para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyenler de bu tür çalışmalar yaparak çeşitli ürün ağına ulaşabilmektedirler.

Sitemizde yer alan nasıl yapılır kategorisinde birçok çalışmaya ulaşabilir ve diğer çalışmaların da nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ahsaptan-dekoratif-ayna-yapmak

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir