Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / AHŞAPTAN YAPAY KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK

AHŞAPTAN YAPAY KAKTÜS ÇİÇEĞİ YAPMAK

Ahşaptan yapay kaktüs çiçeği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı nihale olarak da kullanabiliyorsunuz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kolayca evinizde yapabilirsiniz. Ahşaptan yuvarlak şekilde kestirdiğiniz halkalara kertik yaparak, onları iç içe geçmeli özelliğine kavuşturabilirsiniz.

Daha sonra bir saksı üzerine kaktüs çiçeği görünümünde koyabilirsiniz. Aynı zamanda bir nihale görevi göreceğini görenler hem şaşırabilirler. Hem de bu güzel çalışmayı nereden satın aldığınızı düşünebilirler. Bu tür çalışmaları süs amaçlı da yapabilirsiniz. Hem de çok amaçlı olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Özellikle ofis türü yerlerde çay veya kahve verilen yerin yanına yapabilirsiniz. Çay veya kahve türü içecek alanları da şaşırtmış olursunuz. Böyle değişik ve güzel çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hem yapay kaktüs çiçeği olarak evinizde veya iş yerinizde süs olarak kullanırsınız.

Hem de bu tür çalışmaları farklı şekillerde çokça yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

ahsaptan-yapay-kaktus-cicegi-yapmak

DEKORATİF MUTFAK PERDESİ YAPIMI RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir