Amugurumi baykuş yapımı
 Amugurumi baykuş yapımı

AMİGURUMİ BAYKUŞ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEO

AMİGURUMİ BAYKUŞ YAPILIŞI

Amigurumi, oldukça sevilen ürünler arasında bulunmaktadır. Tamamen el emeği olan bu ürünler, bir hobi olarak gelişmekle beraber, günümüzde hanımların favori unsurları arasında yer almaktadır. Amigurumi ile birçok şekil oluşturabilmeniz mümkün. Oluşturulan şekillerin başında da baykuş geliyor. Amigurumi baykuş yapılışı Türkçe video izleyerek öğrenebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Birçok model ortaya atarak hayal dünyanızı ve örgü yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bu örgü çeşitleri, çocuklarınız için oyuncak yapabilmenize de imkan sağlıyor. Özellikle son zamanlarda favori hobiler arasında olduğunu söyleyebileceğimiz bu hobi, birçok şekli meydana getirebilmeniz için size yardımcı olabilir.

Baykuş yapmak, için birkaç adımı göz önünde bulundurmanız ve bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor.

Nasıl Yapılır?

Amigurumi baykuş yapımı, yeni başlayanların oldukça heyecanlanmasına sebep olan unsurlar arasında bulunmaktadır. Şiş ya da tığ kullanarak meydana getirebileceğiniz bu ürünler, birçok mağazanın da raflarını süslemekte. Oldukça fazla para ödeyerek satın alabileceğiniz gibi, kendi başınıza da örebilmeniz mümkün. Başlangıç aşamasındaki Amigurumi sevenler için nispeten daha zor olduğunu söyleyebileceğimiz bu hobi, alanınızda ilerledikçe kolaylaşıyor.

blank

Baykuş yapmak için tığ kullanarak işe başlayın. Fotoğraflarımızı inceleyerek, siz de kendinize örnek çıkartabilir, oldukça kolay bir şekilde bu ürünü elde edebilirsiniz. İsterseniz çeyizinize koyabileceğiniz, dilerseniz de evinizde oyuncak olarak tutabileceğiniz bu ürünlere siz de sahip olabilirsiniz.

 

 

İlginizi Çekebilir

AMİGURUMİ PARMAK KUKLA YAPMAK

Amigurumi parmak kukla yapmak yazımda sizlere çocuklar için çok eğlenceli ve eğitici bir çalışma hazırladım. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *