AMİGURUMİ İLE MİNİON OYUNCAĞI KEVİN'İ YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / EL İŞLERİ / AMİGURUMİ / AMİGURUMİ İLE MİNİON OYUNCAĞI KEVİN’İ YAPMAK

AMİGURUMİ İLE MİNİON OYUNCAĞI KEVİN’İ YAPMAK

Amigurumi ile minion oyuncağı Kevin’i yapmak çok eğlenceli olacak. Örgü oyuncak sanatı olan Amigurumi ile çok sevimli ve sağlıklı oyuncaklar yaratabilirsiniz. Bu oyuncaklardan biri de oldukça popüler olan sevimli minionlardan Kevin.

Sevimli Minion’ların oyunu ve sinema filmlerinin hayranı olmayan yoktur. Oldukça sevimli görünümleriyle bizleri eğlendiren bu küçük adamların oyuncağını örgü ile yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu yazımda yer verdiğim talimatlara göre sevimli minion Kevin’i hayata geçirebilirsiniz. Minionlar arasında en uzun boylu olan Kevin’i hazırlamak için uygun renklerde iplikler satın almayı unutmayın. Çok düşük maliyetle çok sevimli bir oyuncak hazırlayabileceksiniz. Minion oyuncaklarından Kevin’in figürünü amigurumi ile hazırlamak çok kolay. Resimde belirtilen talimatlara uyarak çok kısa sürede hazır hale getirebilirsiniz. Örgü oyuncaklar diğerlerine göre daha sağlıklıdır ve çocuk odalarında çok sevimli bir görünüme sahip olurlar. El yapımı orjinal oyuncaklar üretmek için amigurumi kategorisinde paylaştığım uygulamaları inceleyebilirsiniz. Örgü oyuncaklar sağlam bir şekilde örüldüğünde çok uzun yıllar dayanabilmektedir.

Source

amigurumi-ile-minion-oyuncagi-kevin-yapmak

 

AMİGURUMİ İLE POKEMON PİKACHU YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Degisik-İgne-Oyalari-1

DEĞİŞİK İĞNE OYALARI

Değişik iğne oyaları, hem çeyizinde hem de kullanmış olduğu ürünlerde çevresindekilerden farklılık göstermek isteyen hanımların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir