AMİGURUMİ İLE POKEMON PİKACHU YAPMAK

Amigurumi ile pokemon pikachu yapmak, pokemon go oyuncularını mutlu edecektir. Bir dönemin en çok izlenen çizgi filmi olan Pokemonlar, yeni çıkan Pokemon GO oyunu ile yeniden popüler hale geldi. Pokemon GO hayranlarının büyük ilgi gösterdiği Pikachu pokemonunu amigurumi yöntemi kullanarak kendi ellerizle yaratmak istemez misiniz?

Örgü oyuncak sanatı olarak bilinen Amigurumi ile çok çeşitli figürler, oyuncaklar ve dekoratif eşyalar üretebilirsiniz. Tamamen el emeği olarak hayata geçirebileceğiniz bu sevimli oyuncaklar ile hem kendinize terapi yapmış hem de çocukları sevindirmiş olacaksınız. Kendin yapsana web sitemde yer verdiğim çeşitli projelerden biri de amigurumi yöntemleridir. Amigurumi aslında çocukluk dönemlerimizden iyi bildiğimiz bir el işidir. Bizler çocukken büyüklerimizin ördüğü oyuncaklar ile oynardık şimdiki gibi marka oyuncaklarımız yoktu. Bir çok sanayi oyuncağına göre daha sağlıklı olan bu oyuncaklar, duygusal yönüyle de çok beğenilmektedir. Yıllar boyunca hatıra olarak saklayabileceğiniz amigurumi oyuncaklara pikachu pokemonunu da dahil etmek isterseniz, görseldeki yapımı inceleyebilirsiniz.

Source 

amigurumi-ile-pokemon-pikachu-yapmak

İlginizi Çekebilir

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK YAPIMI

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK MODELİ

Çeyizlik Motif İşlemeli Patik Modeli Çeyizlik motif işlemeli patik modeli, hanımların çeyizlerinin başlıca parçaları arasında …

Leave a Reply

Your email address will not be published.