AMİGURUMİ İLE POKEMON PİKACHU YAPMAK

Amigurumi ile pokemon pikachu yapmak, pokemon go oyuncularını mutlu edecektir. Bir dönemin en çok izlenen çizgi filmi olan Pokemonlar, yeni çıkan Pokemon GO oyunu ile yeniden popüler hale geldi. Pokemon GO hayranlarının büyük ilgi gösterdiği Pikachu pokemonunu amigurumi yöntemi kullanarak kendi ellerizle yaratmak istemez misiniz?

Örgü oyuncak sanatı olarak bilinen Amigurumi ile çok çeşitli figürler, oyuncaklar ve dekoratif eşyalar üretebilirsiniz. Tamamen el emeği olarak hayata geçirebileceğiniz bu sevimli oyuncaklar ile hem kendinize terapi yapmış hem de çocukları sevindirmiş olacaksınız. Kendin yapsana web sitemde yer verdiğim çeşitli projelerden biri de amigurumi yöntemleridir. Amigurumi aslında çocukluk dönemlerimizden iyi bildiğimiz bir el işidir. Bizler çocukken büyüklerimizin ördüğü oyuncaklar ile oynardık şimdiki gibi marka oyuncaklarımız yoktu. Bir çok sanayi oyuncağına göre daha sağlıklı olan bu oyuncaklar, duygusal yönüyle de çok beğenilmektedir. Yıllar boyunca hatıra olarak saklayabileceğiniz amigurumi oyuncaklara pikachu pokemonunu da dahil etmek isterseniz, görseldeki yapımı inceleyebilirsiniz.

Source 

amigurumi-ile-pokemon-pikachu-yapmak


AMİGURUMİ İLE SEVİMLİ PANDA OYUNCAK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir