AMİGURUMİ İLE SEVİMLİ PANDA OYUNCAK YAPMAK

Amigurumi ile sevimli panda oyuncak yapmak çok keyifli bir el işidir. Kendi ellerinizle yapacağınız örgü pandaya çocukların bayılacağını belirtmek isterim. Örgü becerisi ile oluşturulan amigurumi oyuncaklar arasında sevimli pandalara da yer verebilirsiniz.

Amigurumi aslında yeni yeni oluşan bir aktivite değildir. Bizlerin çocukluk dönemlerinde bu kadar pahalı oyuncaklar yoktu, varsa da alabilecek maddi imkanlara sahip değildik. Bu yüzden annelerimiz, anneanne ve babaannelerimiz bizleri sevindirmek için çok çeşitli oyuncaklar hazırlardılar. Bu oyuncaklar genellikle örgü ile yapılırdı. Çeşitli hayvan figürleri, bebekler ve daha bir çok oyuncağı kendi elleriyle ören büyüklerimiz bizleri ne kadar sevindirirdi hatırlayın. Hem sağlıklı hem de kendi ellerinizle yaptığınız için duygusu yüksek bir oyuncak hazırlamak sandığınız kadar zor değil. Bu yazımda belirttiğim sevimli pandaları kolayca hazırlayabilirsiniz. Amigurumi olarak bilinen oyuncak sanatını kendi ellerinizle icra etmek sizi çok mutlu edecektir. Çocukların da oldukça fazla beğeneceği bu oyuncaklar, aynı zamanda çok şık birer dekoratif ürün olarak kullanılabilmektedir.

Source

Amigurumi-ile-sevimli-panda-oyuncak-yapmak

İlginizi Çekebilir

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK YAPIMI

ÇEYİZLİK MOTİF İŞLEMELİ PATİK MODELİ

Çeyizlik Motif İşlemeli Patik Modeli Çeyizlik motif işlemeli patik modeli, hanımların çeyizlerinin başlıca parçaları arasında …

Leave a Reply

Your email address will not be published.