AMİGURUMİ İLE SEVİMLİ PANDA OYUNCAK YAPMAK

Amigurumi ile sevimli panda oyuncak yapmak çok keyifli bir el işidir. Kendi ellerinizle yapacağınız örgü pandaya çocukların bayılacağını belirtmek isterim. Örgü becerisi ile oluşturulan amigurumi oyuncaklar arasında sevimli pandalara da yer verebilirsiniz.

Amigurumi aslında yeni yeni oluşan bir aktivite değildir. Bizlerin çocukluk dönemlerinde bu kadar pahalı oyuncaklar yoktu, varsa da alabilecek maddi imkanlara sahip değildik. Bu yüzden annelerimiz, anneanne ve babaannelerimiz bizleri sevindirmek için çok çeşitli oyuncaklar hazırlardılar. Bu oyuncaklar genellikle örgü ile yapılırdı. Çeşitli hayvan figürleri, bebekler ve daha bir çok oyuncağı kendi elleriyle ören büyüklerimiz bizleri ne kadar sevindirirdi hatırlayın. Hem sağlıklı hem de kendi ellerinizle yaptığınız için duygusu yüksek bir oyuncak hazırlamak sandığınız kadar zor değil. Bu yazımda belirttiğim sevimli pandaları kolayca hazırlayabilirsiniz. Amigurumi olarak bilinen oyuncak sanatını kendi ellerinizle icra etmek sizi çok mutlu edecektir. Çocukların da oldukça fazla beğeneceği bu oyuncaklar, aynı zamanda çok şık birer dekoratif ürün olarak kullanılabilmektedir.

Source

Amigurumi-ile-sevimli-panda-oyuncak-yapmak


EVA KAĞIDINDAN KOLAY SÜS YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir