AMUGURUMİ

Amugurumi

amugurumi-1
amugurumi-1

 

Amugurumi, pek çok kişinin sevdiği, özellikle hanımların favorileri arasında bulunmnaktadır. Özellikle son birkaç yıldır oldukça ön plana çıkmış olan bu hobi örgü işi ile bir nevi oyuncak oluşturmanın genel adıdır. Bu sanat çok sevilmektei sürekli olarak yeni kursları açılmaktadır. Siz de sanata ilgisi iseniz ve bu konuda araştırma yapıyorsanız, siz de Amugurumi hakkında bilgi edinmek isterseniz sizin için de bu konu hakkında bilgi verelim. Amugurumi, özellikle Japonya’da ortaya çıkan, son zamanlarda Türkiye’de de pek çok kişinin ilgisini çeken sanatlar arasında yer almaktadır. El emeğinin oldukça ön planda olduğu, bu sanat sevilmekte ve yapılmaya çalışılmaktadır. Siz de bu durumu tercih edebilirsiniz.

 

Amugurumi Nasıl Yapılır?

 

Amugurumi yapmak isteyenler mutlaka bu alanda verilmiş olan videoları çok iyi incelemeli ve izlemelidir. Oyuncaklar yapmak ve oluşturmuş olduğunuz bu oyuncakları çocuklarınıza vermek, ya da sevdiğiniz kişiler ile hediye olrak paylaşmak yapabileceğiniz hamleler arasında bulunmaktadır. Siz de Amugurumi’ye merak saldıysanız bunu deneyebilir, birbirinden güzel oyuncaklar yapabilirsiniz. Türkiye’de de bunu yapmayı tercih eden çok sayıda kişi bulunmaktadır. Siz neden bunlardan birisi olmayasınız?

amugurumi-2
amugurumi-2

Yukarıda sizin tercih edebileceğiniz pek çok farklı Amugurumi modeli bulunmaktadır. Sizler için fotoğraflarına yer vermiş olduğumuz bu modelleri inceleyebilir, gönül rahatlığı ile yapmayı deneyebilirsiniz. Sitemizi takipte kalmanızı öneririz. Modellerimiz fotoğraflarda yer almaktadır.

 

 

İlginizi Çekebilir

ŞİŞ ÖRGÜ MODELLERİ

Şiş Örgü Modelleri     Çeyizinde farklılık yaratmak isteyen kişilerin favorileri arasında şişten örgü modeli …

Leave a Reply

Your email address will not be published.