Ana Sayfa / AHŞAP İŞLERİ / ANLATIMLI AHŞAPTAN DEKORATİF RAF YAPMAK

ANLATIMLI AHŞAPTAN DEKORATİF RAF YAPMAK

Anlatımlı ahşaptan dekoratif raf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı eviniz için mutlaka uygulamanızı öneriyorum. Kitap okumayı seviyorsanız ve kitaplarınız için kütüphane tarzı bir raf olarak bu güzel dekorasyon projesini uygulayabilirsiniz.

Evinizde duvarlara süs yapmayı seviyorsanız ve ahşaptan raf yapmak ilginizi çekiyorsa, bence hiç durmayın ve hemen bu güzel çalışmayı yapmaya başlayın. Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı alttaki resimli örnekteki gibi ahşap tahtaları marangozda kestirip, evinizde yapıştırma ve asma işlemlerini eşinizle birlikte sizde yapabilirsiniz.

Evinizde duvara kütüphane olarak da kullanabileceğiniz bu güzel raf projesini kesinlikle öneriyorum. Hem duvarı dekoratif anlamda güzelleştirecek. Hemde evinize gelenler bu güzel çalışmayı kime yaptırdığınızı dahi soracaktır. Anlatımlı olması ve aşama aşama gösteriliyor olması sayesinde kısa sürede sizde bu raf örneğini evinizin boş ve müsait bir duvarına yapabilirsiniz.

Takı aksesuar rafı olarak kullanabilirsiniz. Süs veya obje koyup evinizi dekorasyon anlamında güzelleştirecek şekilde de kullanabilirsiniz. Yapımı basit olan bu çalışma da sade ahşap görünümlü olarak tercih edilmiş. Siz isterseniz ahşap tahtayı boyayabilir ve evinizin duvar renklerine yada uyumlu bir renge dönüştürebilirsiniz.

Ancak ahşap görünümünün de güzel durduğunu söylemek isterim. Şimdi sizleri anlatımlı güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-ahsaptan-dekoratif-raf-yapmak

source

ANLATIMLI KUMAŞ PUF KOLTUK YAPMAK ŞABLONLU başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir