ANLATIMLI AHŞAPTAN DEKORATİF RAF YAPMAK

Anlatımlı ahşaptan dekoratif raf yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı eviniz için mutlaka uygulamanızı öneriyorum. Kitap okumayı seviyorsanız ve kitaplarınız için kütüphane tarzı bir raf olarak bu güzel dekorasyon projesini uygulayabilirsiniz.

Evinizde duvarlara süs yapmayı seviyorsanız ve ahşaptan raf yapmak ilginizi çekiyorsa, bence hiç durmayın ve hemen bu güzel çalışmayı yapmaya başlayın. Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı alttaki resimli örnekteki gibi ahşap tahtaları marangozda kestirip, evinizde yapıştırma ve asma işlemlerini eşinizle birlikte sizde yapabilirsiniz.

Evinizde duvara kütüphane olarak da kullanabileceğiniz bu güzel raf projesini kesinlikle öneriyorum. Hem duvarı dekoratif anlamda güzelleştirecek. Hemde evinize gelenler bu güzel çalışmayı kime yaptırdığınızı dahi soracaktır. Anlatımlı olması ve aşama aşama gösteriliyor olması sayesinde kısa sürede sizde bu raf örneğini evinizin boş ve müsait bir duvarına yapabilirsiniz.

Takı aksesuar rafı olarak kullanabilirsiniz. Süs veya obje koyup evinizi dekorasyon anlamında güzelleştirecek şekilde de kullanabilirsiniz. Yapımı basit olan bu çalışma da sade ahşap görünümlü olarak tercih edilmiş. Siz isterseniz ahşap tahtayı boyayabilir ve evinizin duvar renklerine yada uyumlu bir renge dönüştürebilirsiniz.

Ancak ahşap görünümünün de güzel durduğunu söylemek isterim. Şimdi sizleri anlatımlı güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-ahsaptan-dekoratif-raf-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.