ANLATIMLI BONCUKLU ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK

Anlatımlı boncuklu arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Hem güzel bir çalışma hem de anlatımlı olması sayesinde kısa sürede nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı boncuklu bileklik yapmak için bir önceki paylaştığım çalışmalara benzer çok güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Benzer takı çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Evde kolay yapılan takı çalışmaları ile sizde kıyafetlerinize uyumlu çok güzel takılar yapabilirsiniz. Satış amaçlı da çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz.

Bu tür takı çalışmalarının anlatımından yararlanarak sizde çok güzel bileklikler veya kolyeler yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu takılar yapmanın yanı sıra sevdiklerinize de hediye olarak bu tür takı çalışmalarını yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı bileklik yapmak için çalışmayı resimli anlatımdaki gibi sırasıyla yaparak tamamlayabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını buldukça paylaşacağım.

Benzer takı çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu-arkadas-bilekligi-yapmak

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir