ANLATIMLI BONCUKLU ARKADAŞ BİLEKLİĞİ YAPMAK

Anlatımlı boncuklu arkadaş bilekliği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Hem güzel bir çalışma hem de anlatımlı olması sayesinde kısa sürede nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı boncuklu bileklik yapmak için bir önceki paylaştığım çalışmalara benzer çok güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim.

Benzer takı çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Evde kolay yapılan takı çalışmaları ile sizde kıyafetlerinize uyumlu çok güzel takılar yapabilirsiniz. Satış amaçlı da çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz.

Bu tür takı çalışmalarının anlatımından yararlanarak sizde çok güzel bileklikler veya kolyeler yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu takılar yapmanın yanı sıra sevdiklerinize de hediye olarak bu tür takı çalışmalarını yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı bileklik yapmak için çalışmayı resimli anlatımdaki gibi sırasıyla yaparak tamamlayabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını buldukça paylaşacağım.

Benzer takı çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuklu-arkadas-bilekligi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

İğne Oyası Çiçek Tesbih Ucu Yapılışı

İĞNE OYASI TESBİH UCU MODELİ ÖRNEKLERİ

Günlük hayatımızda ve ibadetlerimizde kendine yer bulan tespih, yetenekli ellerin dokunuşuyla çok daha şık bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published.