ANLATIMLI BONCUKTAN YILDIZ KOLYE YAPMAK

Anlatımlı boncuktan yıldız kolye yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evde çok kısa sürede kolayca yapabilirsiniz. Evde takı yapmayı sevenlerdenseniz ve güzel takılar yapma peşindeyseniz, bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde el yapımı takı çalışmaları ile sizde çok güzel takılar yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu tasarımlar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp evini geçindirenlerin de olduğunu söyleyebilirim. Evden takı yapıp satarak para kazanan kadınlar, bu tür çalışmaları çok sever.

Çünkü hem farklı bir takı çalışması, hem de kısa sürede yapılıyor olması nedeniyle incik boncuk mağazalarından malzemeleri temin ettikten sonra aynısını yapmayı düşünebilirler. Anlatımlı kolay kolye yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da incelemenizi öneriyorum.

Kolay yapılan takı çalışmaları ile sizde keyifle çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda ki çalışma da ki malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Hem renk hem de tip olarak daha değişik şekillerde kolye çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-boncuktan-yildiz-kolye-yapmak

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir