Ana Sayfa / HEDİYELİK / ANLATIMLI BONCUKTAN YILDIZ KOLYE YAPMAK

ANLATIMLI BONCUKTAN YILDIZ KOLYE YAPMAK

Anlatımlı boncuktan yıldız kolye yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evde çok kısa sürede kolayca yapabilirsiniz. Evde takı yapmayı sevenlerdenseniz ve güzel takılar yapma peşindeyseniz, bu güzel çalışmayı da yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde el yapımı takı çalışmaları ile sizde çok güzel takılar yapabilir ve kıyafetlerinize uyumlu tasarımlar yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp evini geçindirenlerin de olduğunu söyleyebilirim. Evden takı yapıp satarak para kazanan kadınlar, bu tür çalışmaları çok sever.

Çünkü hem farklı bir takı çalışması, hem de kısa sürede yapılıyor olması nedeniyle incik boncuk mağazalarından malzemeleri temin ettikten sonra aynısını yapmayı düşünebilirler. Anlatımlı kolay kolye yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da incelemenizi öneriyorum.

Kolay yapılan takı çalışmaları ile sizde keyifle çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda ki çalışma da ki malzemeleri kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Hem renk hem de tip olarak daha değişik şekillerde kolye çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-boncuktan-yildiz-kolye-yapmak

source

ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir