ANLATIMLI ÇİÇEKLİ HARF SÜS YAPMAK

Anlatımlı çiçekli harf süs yapmak için paylaştığım bu güzel dekoratif süs çalışmasını sizde mutlaka denemelisiniz. Öncelikle kartondan kelime veya cümle yapacaksanız onun kalıbını çıkartmanız gerekiyor. Daha sonra çıkarttığınız kalıbı harf şekline getirdikten sonra içini sünger ile besleyip, dışarıdan çiçekleri süngere yapıştırabilir veya batırabilirsiniz.

Düğün salonlarına gönderilen çiçekleri hatırlarsanız, içi sünger ve üzerindeki çiçekleri elinizle çıkartabiliyorsunuz. Çiçekçiler böyle kolay çalışmalarla çok güzel süs çiçekler veya çelenkler hazırlıyorlar. Sizde o çalışmanın minyatürünü eviniz için dekoratif süs amaçlı yapabilirsiniz.

Paylaştığım çalışma da kendinize özel kelime veya harf yada sevdiğinizin baş harfini yapabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp, satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Ancak biraz zaman alan ve zahmetli bir iş olduğunu hatırlatmak isterim.

Boş vaktinizde yapmanızı önerdiğim güzel bir hobi çalışması olduğunu söyleyebilirim. Evde kendiniz yapabilir ve yaparken keyif alabileceğinizi de belirtmek isterim. Bir kahve veya çay, yanında da bu çalışma iyi gider. Şimdi sizleri çalışmanın tarifi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-cicekli-harf-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

İğne Oyası Çiçek Tesbih Ucu Yapılışı

İĞNE OYASI TESBİH UCU MODELİ ÖRNEKLERİ

Günlük hayatımızda ve ibadetlerimizde kendine yer bulan tespih, yetenekli ellerin dokunuşuyla çok daha şık bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published.