ANLATIMLI ÇORAP OYUNCAK YAPIMI

Anlatımlı çorap oyuncak yapımı arayanlar olabilir. Bu tür geri dönüşüm oyuncak çalışmaları sayesinde hem sevdiğiniz eşyalarınızı atmamış oluyorsunuz. Hem de çok eğlenceli sevimli oyuncaklarla evinizi güzelleştirebiliyorsunuz.

Sitemizde daha önce de kolay çorap oyuncak yapmak için birçok çalışma paylaşmıştık. Fakat bu çalışma farklı olup, kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Farklı desenlerde ve motiflerdeki çoraplarınızı böyle sevimli oyuncak yapabilirsiniz.

Yan yana koyduğunuzda inanın çorap oldukları hiç anlaşılmıyor. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza sağlıklı oyuncak da yapmış olursunuz. Kolay yapılan çorap oyuncak örnekleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Mutlaka onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Anlatımlı çorap oyuncak yapmak veya çoraptan nasıl oyuncak yapılır diyenlerdenseniz, bu yazımda yer alan çalışmayı iyi inceleyin. Adımları uygulayarak sizde eski çoraplardan çok güzel ve şık oyuncaklar yapabilirsiniz.

Çocuklar için yapmıyorsanız, evinizi güzelleştirmede de bu güzel geri dönüşüm çalışmasını süs olarak düşünebilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak yapmak veya minyatür çorap oyuncak yapmak için çalışma ise şöyle ;

anlatimli-corap-oyuncak-yapimi

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *