Ana Sayfa / GERİ DÖNÜŞÜM / ANLATIMLI ÇORAP OYUNCAK YAPIMI

ANLATIMLI ÇORAP OYUNCAK YAPIMI

Anlatımlı çorap oyuncak yapımı arayanlar olabilir. Bu tür geri dönüşüm oyuncak çalışmaları sayesinde hem sevdiğiniz eşyalarınızı atmamış oluyorsunuz. Hem de çok eğlenceli sevimli oyuncaklarla evinizi güzelleştirebiliyorsunuz.

Sitemizde daha önce de kolay çorap oyuncak yapmak için birçok çalışma paylaşmıştık. Fakat bu çalışma farklı olup, kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum. Farklı desenlerde ve motiflerdeki çoraplarınızı böyle sevimli oyuncak yapabilirsiniz.

Yan yana koyduğunuzda inanın çorap oldukları hiç anlaşılmıyor. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve çocuklarınıza sağlıklı oyuncak da yapmış olursunuz. Kolay yapılan çorap oyuncak örnekleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Mutlaka onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Anlatımlı çorap oyuncak yapmak veya çoraptan nasıl oyuncak yapılır diyenlerdenseniz, bu yazımda yer alan çalışmayı iyi inceleyin. Adımları uygulayarak sizde eski çoraplardan çok güzel ve şık oyuncaklar yapabilirsiniz.

Çocuklar için yapmıyorsanız, evinizi güzelleştirmede de bu güzel geri dönüşüm çalışmasını süs olarak düşünebilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak yapmak veya minyatür çorap oyuncak yapmak için çalışma ise şöyle ;

anlatimli-corap-oyuncak-yapimi

source

ANLATIMLI KUMAŞ PANTOLON YAPMAK ŞABLONLU başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Dantel peçete örnekleri -

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ

MUTFAK TAKIMI PEÇETE DANTELLERİ Danteller evin birçok alanında olduğu kadar günlük hayatta da kullanılan bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir