ANLATIMLI DERİ KUMAŞTAN MİNİ ETEK YAPMAK

Anlatımlı deri kumaştan mini etek yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Evde mini etek yapmak veya deri kumaştan etek yapmak için paylaştığım çalışma da kalıp ve şablonlar yer alıyor.

Aynısını yapamasanız bile terzinize götürüp, kısa sürede aynısını yapmasını isteyebilirsiniz. Anlatımlı mini etek yapmak veya kolay etek yapmak için paylaştığım tüm çalışmaları sitemizdeki ” Giyim ” kategorisinde bulabilirsiniz. Kısa sürede deri kumaş mini etek yapabilirsiniz.

Deri kumaştan anlatımlı mini etek yapmak için aşamalar resimli anlatımda yer alıyor. Anlatımlı kumaş mini etek yapmak için paylaştığım çalışmada renk seçimi size ait. İstediğiniz şekilde yapabilir ve yeni bir mini etek sahibi de olabilirsiniz.

Bu tür mini etek çalışmaları ile kıyafet dolabınızda ki kıyafet sayısını da arttırabilirsiniz. Anlatımlı mini etek yapmak için çalışma da kumaşa şekil vereceğiniz taslak ve kalıplar da belirtilmiş. Bu sayede zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-deri-kumastan-mini-etek-yapimi

source


KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir