Ana Sayfa / DEKORASYON / ANLATIMLI GÜLLÜ KAPI SÜSÜ YAPMAK

ANLATIMLI GÜLLÜ KAPI SÜSÜ YAPMAK

Anlatımlı güllü kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kapınıza yapmayı düşünebilirsiniz. Dış kapı veya iç kapılara yapabileceğiniz bu güzel çalışma da kolay anlatım yer alıyor. Öncelikle kapı süsü yapacağınız zaman satılan simit malzemesini satın almanız gerekiyor.

Bulamasanız bile kartondan da aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı kapı süsü çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel kapı süsleri yapabilir ve sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz. Bu tür süs çalışmalarını yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yapıp satan ve para kazanan birçok ev hanımı bulunuyor. Onlara da örnek bir çalışma olması amacıyla paylaştık. Anlatımlı kapı süsü çalışmasında gülün nasıl yapıldığı gösterilmemiş.

Ancak sitemizdeki kolay yapay çiçek yapma çalışmalarından öğrenerek sizde kapı süsü çalışmanızda ister gül, isterseniz de değişik yapay süs çiçekler yapabilirsiniz. Keçeden veya renkli kağıttan da yapay çiçekler yapabilirsiniz.

Anlatımlı keçe çiçek veya keçeden kapı süsü yapmak gibi birçok çalışma da hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka bakın. Şimdi çalışma ile baş başa bırakıyorum.

anlatimli-gullu-kapi-susu-yapmak

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

karton kutudan ev yapimi

BİSKUVİ KUTUSUNDAN KOLAY EV YAPIMI

Bisküvi Kutusundan Kolay Ev Yapımı Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bebek evlerini anneler evde kolay …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir