ANLATIMLI KEÇE ÇİLEK MAGNET YAPMAK

Anlatımlı keçe çilek magnet yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel keçe çilek süs çalışmaları yapabileceksiniz.

Evde kolay çilek süs yapmak veya keçeden çilek magnet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı severek ve eğlenerek yapacağınızı düşünüyorum. Bu tür süs çalışmaları ile sizde çok güzel çalışmalar yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Anlatımlı keçe çilek süs çalışmalarını hemen bu yazımın altında farklı yapımını anlatan örneklerine de ulaşabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da nasıl kolay keçe çilek süs yapacağınız tarif edilmiş. Şablonu kırmızı desenli veya tek renk kumaş kullanarak çilek süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı keçe çilek yapmak için içini yün veya pamukla doldurabilirsiniz. Yaprak kısımlarını ise yeşil keçe ile yapabilirsiniz.

Keçeden çilek yaparak magnet olarak da kullanabilirsiniz. İçine mıknatıs geçirdikten sonra buzdolabında süs olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı magnet çilek süs çalışmalarını yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kece-cilek-magnet-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.