ANLATIMLI KEÇE OYUNCAK FARE YAPMAK

Anlatımlı keçe oyuncak fare yapmak için paylaştığım şablonu her türlü kumaş veya keçe çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Oyuncak fare yapmak veya süs fare yapmak isteyenler olabilir. Bu tür çalışmalarla evimizde dekoratif süs olarak da kullanabiliriz.

Hem anlatımlı hem de şablonunun paylaşılması sayesinde adımları uygulayarak sizde bu güzel keçe fare oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz. Resimli anlatımda yer alan şablonu bilgisayarınızın yazıcısından çıktı aldıktan sonra kumaş veya keçe malzemesinin üzerinde taslağını kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmadan yararlanarak aşamaları tamamlayarak süs fare çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Keçe fare oyuncak çalışmasında önerim çalışmanın içine pamuk veya yün kullanmanız yönünde olacaktır. Bu sayede hem keçe fare oyuncak pofuduk olmuş olacak.

Hem de süs olarak koyacağınız yere yakışacak. Dilerseniz keçeden düz olarak yapabilir ve magnet olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe oyuncak yapmak veya adım adım keçe oyuncak çalışmalarını sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Keçeden yapılan çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya devam edeceğim. Hemen bu yazımın altında da keçeden yapılan süs çalışmaları ve keçe projelerinin birçok örneğine de rastlayabilirsiniz. Anlatımlı keçe çalışmaları sayesinde hem kendinize yeni hobiler edinmiş oluyorsunuz.

Hem de süs çalışmalarından para da kazanabiliyorsunuz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da bu güzel keçe şablonlarından yararlanabilirler. Şimdi sizleri evde kolay yapılan keçe oyuncak fare süs veya oyuncak yapımıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kece-oyuncak-fare-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Kece mezura kılıf yapımı

KEÇE MEZURA KILIFI YAPIMI

Bu yazmızda sizlere mezura kılıfının nasıl yapıldığını göstereceğiz. Keçeden yapacağız mezura kılıfı ile artık mezuranız …

Leave a Reply

Your email address will not be published.