ANLATIMLI KOLAY ZİNCİRLE İPLİ BİLEKLİK YAPMAK

Anlatımlı kolay zincirle ipli bileklik yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapmanız gerektiği tüm ayrıntıları ile verilmiş. Tek yapmanız gereken malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin ettikten sonra resimli anlatımdaki gibi adımları uygulamak. Bu sayede sizin de çok güzel ipli zincir bileklik takınız olacak.

Bu tür takıları farklı şekillerde yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Evde takı yapmayı seviyorsanız ve bu tür evde kolay yapılan takı çalışmalarının resimli anlatımlarını arıyorsanız, sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Benzer çalışmalar hemen altta karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin.

Bu tür takı çalışmaları ile kendinize yeni hobiler de edinmiş oluyorsunuz. Hem değişik ve güzel takılar yapmış oluyorsunuz. Hem de etrafınızdaki diğer herkesi yeni takılarınız ile kıskandırabilirsiniz. Kıyafetlerinize uyumlu bileklik, takı, kolye yapabilir ve gittiğiniz her yerde dikkat çekebilirsiniz.

Anlatımlı kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da kullanacağınız malzemeler tehlikeli olduğu için çocukların yanında yapmamanızı da öneriyorum.

Kolay gibi gözükse de biraz zaman alan ve sabır isteyen bir takı çalışması olduğunu da söylemek isterim. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kolay-kalin-zincirle-ipli-bileklik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.