ANLATIMLI KUMAŞ ÇİÇEK SÜS YAPMAK

Anlatımlı kumaş çiçek süs yapmak için paylaştığım çalışmayı genel süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Genelde ev hanımları kumaştan süs yapmayı pek bilmezler. Bu tür şablonlar veya anlatımlar sayesinde nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenip, yapmaya başlayabilmektedirler.

Öğretici kumaş çiçek yapmak için alttaki adım adım çalışmayı sizde kumaş parçasıyla veya keçeden yapmayı düşünebilirsiniz. Daha önce de keçeden çiçek yapmak, keçe süs yapmak için çeşitli anlatımları sitemizde paylaşmıştık. Diğer benzer süs çiçek çalışmaları bu yazının hemen altında karşınıza çıkacak.

Onları da incelemeyi unutmayın. Bu yazımızda paylaştığımız çiçek süs çalışmasında öncelikle kumaş üzerinde yuvarlak kalıp çıkartılıyor. Daha sonra çiçek şeklini alabilmesi için iğne iplikle iç içe büzüştürülüyor ve dikiliyor. Bu tür çalışmalarla yastık süsleme, yorgana süs, battaniyeye süs, perde süsü olarak dahi kullanabilirsiniz.

Kumaştan süs nasıl yapılır diyenler için ilerleyen günlerde yine öğretici güzel çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımdaki çalışmayı beğendiyseniz, yorum yazmanızı rica ediyorum. Anlamadığınız yer olursa da mutlaka bize ulaşın.

Yardımcı olmaya çalışırız. Bu tür çalışmalar sayesinde hem yeni hobiler edinmiş oluyorsunuz. Hem de evde bu tür süs çalışmaları yaparak turistik yerlerde satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Kumaş süs örnekleri için sitemizdeki kategorileri dolaşmayı unutmayın. Şimdi sizleri bu muazzam çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kumas-cicek-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Kece mezura kılıf yapımı

KEÇE MEZURA KILIFI YAPIMI

Bu yazmızda sizlere mezura kılıfının nasıl yapıldığını göstereceğiz. Keçeden yapacağız mezura kılıfı ile artık mezuranız …

Leave a Reply

Your email address will not be published.