ANLATIMLI KUMAŞ KÖPEK YASTIK YAPMAK

Anlatımlı kumaş köpek yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde aynısını yapabilirsiniz. Öğretici aşamaları tamamlayarak çok güzel yastık modelleri yapabilirsiniz. Daha önce de dekorasyon kategorisinde bu tür çok güzel çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Kumaştan köpek şeklinde yastık yapmak için paylaştığım çalışma da şablon da yer alıyor. Şablonun çıktısını aldıktan sonra anlatımlı çalışma sayesinde kumaş üzerinden taslağını çıkartıp, köpek yastık çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Anlatımlı yastık çalışmaları sayesinde sizde evinizi güzelleştirecek dekoratif eşyalar üretebilirsiniz. Anlatımlı kumaş yastık veya köpek şeklinde yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer çalışmalar ise hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Adım adım nasıl köpek şeklinde yastık yapacağınızı gösteren çalışmayı kendinize göre geliştirebilir veya dizayn da değişikliklere gidebilirsiniz.

Anlatımlı köpek yastıkçık yaparak oyuncak niyetine de kullanabilirsiniz. Kumaş yastık şablonlarını sitemizde bulabilir ve diğer çalışmaları da beğenebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kumas-kopek-yastik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *