ANLATIMLI KUMAŞ PANTOLON YAPMAK ŞABLONLU

Anlatımlı kumaş pantolon yapmak şablonlu olarak bu yazımda yer alıyor. Evde terzi işleri ile uğraşıyorsanız ve bu tür kolay dikim işlerine merakınız varsa, bu güzel çalışmayı değerlendirebilirsiniz. Anlatımlı kumaş pantolon yapmak için paylaştığım çalışma da şablon yer alıyor. Şablondan kumaş üzerinde pantolon şeklini ortaya çıkarıp, dikiş sonrası çok şık kısa pantolonlar yapabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları eğlenceli ve cıvıl cıvıl renklerle yaparak turistik yerlerde şort pantolon şeklinde yapıp satabilirsiniz. Anlatımlı kumaş pantolon çalışmasında kalıp hazırlanmış. Tek yapmanız gereken şablondan yararlanıp kendi kumaşınız için uygulamak. Bu sayede çok değişik pantolonlar yapabilirsiniz. Terzilik işi isteyen bir uğraş olduğu için herkesin yapabileceğini düşünmüyorum.

Ancak kabaca kolayca anlatıldığı için denemekte de yarar var. Bu yüzden bence bir deneyin. Eğer yapabilirseniz çok güzel renklere sahip pantolonunuz olmuş olur. Bu çalışmayı çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Plaj şortu veya deniz kenarında giyebilecekleri kısa pantolon olarak da düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği ve ölçüleri bizzat verilmiş.

Tek yapmanız gereken biraz el beceriniz varsa kısa sürede bu güzel çalışmayı yapmak. Kolay yapılan elbise yenileme veya kumaş şablonlarını sitemizde sıklıkla bulabilirsiniz. Bu yazımın altındaki örnek çalışmalara kesinlikle göz atmanızı öneriyorum. Kolay yapılan güzel çalışmalar sayesinde hem boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hem de güzel çalışmalar öğrenmiş olursunuz. Kolay gelsin.

anlatimli-kumas-pantolon-yapmak-sablonlu

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *