ANLATIMLI KUMAŞ SICAKLIK TUTACAĞI YAPMAK

Anlatımlı kumaş sıcaklık tutacağı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde mutfakta en çok işinize yarayan bu güzel eşyayı sizde evde kolayca yapabileceksiniz. Anlatımlı sıcaklık tutacağını kumaştan veya değişik malzemelerden de yapabilirsiniz.

Daha önce keçeden yapılışını paylaşmıştım. Bu yazımda ise anlatımlı bir şekilde kumaş sıcaklık tutacağı nasıl yapılır diye güzel bir çalışma paylaştım. Anlatımlı çalışma sayesinde aşama aşama kumaş sıcaklık tutacak modeli yapabilirsiniz. Kumaş sıcaklık yapmak için paylaştığım bu güzel örneği değişik şekillerde de yapabilirsiniz.

Kabaca nasıl yapıldığı anlatılmış. Kısa sürede yapabilir ve fazlaca yapıp satabilirsiniz. Güzel paralar kazanabileceğinizi söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma sayesinde çok kısa sürede harika kumaş sıcaklık tutacakları yapabilir ve komşularınıza yada sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kumas-sicaklik-tutacagi-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.