ANLATIMLI KUMAŞTAN BAYKUŞ YASTIK YAPMAK

Anlatımlı kumaştan baykuş yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınıza oyuncak yapmak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz evinizde bunu yastık veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş baykuş oyuncak yapmak için paylaştığım anlatımda şablon da yer alıyor.

Anlatımlı çalışmayı sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Baykuş oyuncak veya baykuş yastık yapmak için bu güzel çalışmanın şablonunu kullanarak çocuklarınıza oyuncak yada evinizde keyifle kullanabileceğiniz bir yastık olarak da düşünebilirsiniz.

Anlatımlı kolay oyuncak çalışmalarına ek olarak bu paylaştığım çalışmayı ben çok beğendim. Hem çok şık duruyor. Hem de güzel bir oyuncak çalışması olduğu için sevdiğiniz kişilere de hediye olarak vermeyi düşünebilirsiniz. Anlatımlı kumaş oyuncak yastık veya pofuduk yastık olarak evinizde süs objesi olarak yatak üzerine de koymayı düşünebilirsiniz.

Adım adım ne yapmanız gerektiği resimli anlatımda gösteriliyor. İçini pamuk veya yünle şişirebilirsiniz. Benzer oyuncak çalışmalarını hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde yer alan oyuncak kategorisinde bulabilirsiniz.

Baykuş sevilen bir figür olduğu için ve en çok sevilen hayvanların başında geldiği için keçe baykuş oyuncak veya süslerini sitemizde çoğu kez bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kumastan-baykus-yastik-yapmak

source


ESKİ ELBİSE DEĞERLENDİRME ANLATIMLI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir