ANLATIMLI KUMAŞTAN BAYKUŞ YASTIK YAPMAK

Anlatımlı kumaştan baykuş yastık yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınıza oyuncak yapmak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz evinizde bunu yastık veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı kumaş baykuş oyuncak yapmak için paylaştığım anlatımda şablon da yer alıyor.

Anlatımlı çalışmayı sizde kısa sürede evinizde yapabilirsiniz. Baykuş oyuncak veya baykuş yastık yapmak için bu güzel çalışmanın şablonunu kullanarak çocuklarınıza oyuncak yada evinizde keyifle kullanabileceğiniz bir yastık olarak da düşünebilirsiniz.

Anlatımlı kolay oyuncak çalışmalarına ek olarak bu paylaştığım çalışmayı ben çok beğendim. Hem çok şık duruyor. Hem de güzel bir oyuncak çalışması olduğu için sevdiğiniz kişilere de hediye olarak vermeyi düşünebilirsiniz. Anlatımlı kumaş oyuncak yastık veya pofuduk yastık olarak evinizde süs objesi olarak yatak üzerine de koymayı düşünebilirsiniz.

Adım adım ne yapmanız gerektiği resimli anlatımda gösteriliyor. İçini pamuk veya yünle şişirebilirsiniz. Benzer oyuncak çalışmalarını hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde yer alan oyuncak kategorisinde bulabilirsiniz.

Baykuş sevilen bir figür olduğu için ve en çok sevilen hayvanların başında geldiği için keçe baykuş oyuncak veya süslerini sitemizde çoğu kez bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kumastan-baykus-yastik-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR_1

TESPİH BAŞI SÜSLEME NASIL YAPILIR

Tesbih dinimiz açısından da son derece önemlidir. Günlük hayatımızda da önemli bir yere sahip olan …

Leave a Reply

Your email address will not be published.